• Без категорії

Як зіпсувати перше побачення

230Наші антипоради допоможуть тобі зрозуміти, чого у жодному випадку не можна робити і говорити під час першої романтичної зустрічі, якщо ти хочеш продовження стосунків.

1. Більше самолюбування і простоти. Якщо ти хочеш відлякати чоловіка, говори тільки про себе, нахвалюй себе, нічого не втаюй. Дай йому зрозуміти, що ти – відкрита книга, і готова викласти йому абсолютно все.

2. Розкажи про свої проблеми. Адже дійсно, про що ще людям говорити на першому побаченні, як не про твою невмілу манікюрницю або протікаючий кран? Не забудь витребувати з нього допомогу в рішенні цих проблем, щоб вже напевно більше не зустрітися з цим чоловіком.

3. Розкажи йому своїх колишніх бойфрендів і не забудь помітити, що попередній твій, звичайно, розумніший нинішнього, зате нинішній красивий. Звичайно після подібних порівнянь чоловіки пропадають з життя жінки.

4 Не забудь пожартувати над ним. І чим саркастичніше, тим краще. Адже тобі куди важливо показати свою дотепність, ніж поберегти почуття нового знайомого і зацікавити його в собі.

5. Напийся. Після десятого коктейля стань нестримана в словах і вчинках.

6. Більше дивися на всі боки, а ось на чоловікові, навпаки, погляд не зупиняй. Покажи йому всім своїм виглядом, що тобі з ним нудно.

7. Поцікався рівнем його доходів. Наполягай на точних цифрах заробітної плати і щомісячного прибутку. Хай він подумає, що тобі важливі тільки його гроші.

8. Закінчи перше побачення сексом. Більшість чоловіків з радістю відправляється в ліжко з новою знайомою, але рідко продовжують спілкування з нею, рахуючи таку жінку дуже доступною.

9. Покажи йому, що він – твоя остання надія. Скажи, що якщо він не полюбить тебе, ти готова накласти на себе руки. Більше всього чоловіки не люблять нав’язливих жінок, за яких доводиться нести відповідальність.

10. З’ясуй, коли він має намір подзвонити тобі наступного разу і як він уявляє собі наступне побачення з тобою. Особливо добре ця антипорада діє в поєднанні з попередньою. Дай чоловіку зрозуміти, що тепер він просто так від тебе не звільниться.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...