Як зібрати букет своїми руками? Запам’ятайте 7 правил.

buket-svoimy-rukamyПроходячи повз вітрини квіткових магазинів, ми часто задивляємося на прекрасні композиції, створені флористами-професіоналами. Але як же зібрати букет самостійно, щоб він виглядав настільки ж ефектно і незвично?

Навчитися мистецтву збирання квіткових композицій своїми руками зовсім не складно, варто лише дотримуватися певних правил.

1. Головне, відразу визначитися з колірною гамою. Якщо ви вирішили скласти ніжний весняний букет, бажано, щоб відтінків було не більше трьох. Для цього підійдуть ніжно-рожеві, блідо-блакитні, білі і світло-бузкові квіти.

2. Будьте обережною при поєднанні так званого простого і складного. Якщо ви вирішили використовувати в букеті ніжні польові квіти, то вони загубляться і будуть виглядати незграбно на тлі величних ірисів або орхідей. Зате вони можуть доповнити скромну композицію з ромашок і свіжої зелені.

3. В одному букеті можна поєднувати кілька видів квітів. Розміри теж можуть бути різними – це тільки додасть букету родзинки. Головне, щоб не було різкого контрасту.

4. Важливо пам’ятати, що прикрашаючи ваш букет зеленню, головне – не перестаратися. Пальмовий лист, гілочки папороті або аспарагуса служитимуть розкішним фоном для ваших квітів, але велика кількість листя буде виглядати без смаку.

5. Квітам у букеті не повинно бути тісно.

6. Для того щоб композиція стояла довго і зберігала свою свіжість, слід врахувати, що існують квіти-вампіри. Наприклад, гвоздики й нарциси можуть пригнічувати більшість видів, маки несумісні з ліліями.

7. Найбільшим квітам відводиться центральне місце, дрібні розташовуються по краях.

Для прикраси квіткової композиції можна використовувати додаткові декоративні елементи, такі як намистинки або метелики. Шикарно буде виглядати весільний букет, обгорнутий в білі мережива. Композицію для коханої дівчини прикрасять стрічки з тканини.

Якщо ви надумали зробити квіткове аранжування, краще всього заздалегідь обміркувати колірну гамму, розмір і стильові характеристики. Використана для букету вази або кошика повинно також уміло поєднуватися з розташованими в ній квітами. Найкраще, щоб вона гармоніювала з кольором головної центральної квітки, а за розмірами була не тісна і не дуже величезна.

До того ж, складаючи букет, не забувайте про його смислове навантаження і людину, якій ви готуєте настільки вишуканий подарунок.

Якщо ж вам не вистачить сил, натхнення та бажання, завжди можна замовити доставку букету додому на сайті http://salonroz.com. Кур’єри привезуть букет в будь-яку точку України в найшвидші сроки.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...