Як жінці стати щасливою в сімейних стосунках?

Як жінці стати щасливою в сімейних стосункахЯк жінці стати щасливою в сімейних стосунках? Основна кількість сімейних конфліктів і сварок з’являється, коли у подружжя понад усе виявляються тільки особисті інтереси. Деяким сімейним парам дуже важко вдаються компроміси. Жінки, намагаючись добитися необхідного результату від особи чоловічої статі, стали необачно застосовувати чоловічі способи: жорсткість, тиск, прямолінійність.

Але ж жінкам предостатньо застосувати жіночі хитрощі. Якщо чоловікові легше ломитися в зачинені двері, то жінці варто тільки підібрати потрібний ключик, щоб відкрити їх.

Ось кілька версій поведінки в певних сімейно-побутових обставинах:

  1. Домашні справи

Замість звичного незадоволеного наказу винести сміття спробуйте ласкавим тоном просити чоловіка про допомогу: “Милий, будь ласка, викинь сміття!”. Повірте, це працює!

  1. Відпочинок один з одним

Замість вимоги негайно відвести вас кудись розважитися (в кіно, на концерт, в театр тощо) можна, для прикладу, напередодні показу фільму повідомити чоловіка про своє прагнення туди піти: “Незабаром буде прем’єра кінофільму, мені дуже хочеться побачити його разом з тобою! “. Сповіщений про ваше бажання завчасно, чоловік з більшою можливістю здійснить його.

  1. “Сюрпризи”

Натомість роздратованою фразою “Знову мені нічого одягнути!” можна розіграти милий спектакль. Спочатку трішки посумувати, позітхати. А от потім поділитися своїм сумом: “Примітила сукню своєї мрії. Але придбати її я не зумію, шкода: вона дуже дорога!”. Висока ймовірність, що чоловік поспівчуває вашому нещастю і побажає вас порадувати.

  1. Який-небудь ремонт

Замість критики талантів чоловіка по виконанню ремонту, його неквапливості застосуйте раптовий тактичний хід: підбадьорте його і зауважте, що у нього вже виходить все набагато краще. Як тільки ваш чоловік відчує щиру підтримку та заохочення, йому захочеться відповідати вашим надіям.

  1. Діти

Замість звинувачень у тому, що чоловік занадто мало допомагає вам у вихованні малюка, спробуйте повідомити його: “Наш малюк обожнює, коли ти біля нього! Поки ви захоплені грою, у мене з’явиться можливість приготувати що-небудь смачненьке вам!”.

Природно, для кожної жінки зміни всередині себе і у власній поведінці – це праця, можливо іноді важка. Хоча побудова сімейного благополуччя без докладання зусиль трапляється виключно у фільмах і книжках! У кожної жінки є можливість вибирати, тому вирішуйте самі: бути правою або бути щасливою, воювати з чоловіком або ж розшукувати компроміси, виграючи без війни, проживати в постійному стресі або в обстановці любові і гармонії.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...