• Без категорії

Як же відрізнити справжнє кохання від "несправжнього"?

Як же відрізнити справжнє кохання від "несправжнього"?

Перше, що властиво «несправжньому коханню», – пошук ідеального партнера, в якому полягає, на думку уявного закоханого, головний секрет щастя.

Друга ознака “несправжнього кохання” – невміння брати відповідальність за своє життя і за розвиток відносин на себе.

Відсутність взаєморозуміння – він винуватий, не вдається відчути оргазм – знову він, не налагоджується життя – його батьки, нудно – він не уміє розважити, не вистачає грошей – мало заробляє, затухає гострота відчуттів – мало подарунків і знаків уваги.

І все в тому ж дусі.
Довгий список незадоволених очікувань росте з кожним днем. Звідси…

Третя ознака – підвищена вимогливість, постійне вимірювання якості, кількості і своєчасності любовних проявів.

Любові завжди виявляється мало. І вона здається якоюсь не зовсім такій, як в книгах пишуть. Звідси вічні докори, перевірки, порівняння, випробування на міцність і вірність.

Четверта ознака – занадто хвороблива реакція на будь-які проблеми.

Якщо він вас покритикував – значить, не любить; не згодився з вами – отже, не поважає; не подзвонив – звичайно ж, ігнорує; забув привітати – хоче вас зачепити; не подякував – він вас не цінує.

І так – до безкінечності. Тут же робляться якісь глобальні висновки навіть з самих незначних моментів існування.

Ви зі всього, навіть побіжно вимовленого слова і швидкоплинного погляду, може вивести страшне свідоцтво своєї знедоленості і недолюбленості і ухвалити смертельний вирок самої любові.

П’ята ознака несправжнього відчуття – зависання у минулому і хвилювання за майбутнє.

Такі люди не уміють жити справжнім і радіти тому хорошому, що в ньому є. Вони схильні переживати про той, що пішов або про те, чого ще не трапилося.

Їм подобається перемелювати старі образи, помилки і конфліктні ситуації, копити їх у великій кованій скрині своєї пам’яті, щоб в один прекрасний момент викласти як головний аргумент розставання.

Перш ніж рушити на пошуки нової “жертви” для свого великого відчуття, вони не забудуть вилити на голову нічого непідозрюючого “коханого” цілу цистерну всього цього негативу.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...