Як збити тиск при вагітності

як знизити тискРегулярне спостереження у лікаря і своєчасна здача аналізів зможуть швидко виявити і допомогти усунути навислу над вами і вашою дитиною загрозу. До таких обов’язкових процедур, як здача крові і замір окружності живота, відноситься і перевірка тиску, оскільки його відхилення від норми супроводжує поява багатьох захворювань.

Тиск при вагітності необхідно перевіряти щодня, протягом усіх 9-ти місяців. Цифри на тонометрі допоможуть оцінити стан здоров’я майбутньої мами і її малюка. Нормальним вважається тиск, що не перевищує позначку 140/90. Якщо відхилення від норми мають регулярний характер, то це є серйозним приводом для звернення до лікарів, якщо ж тиск підвищується не часто, то повернути його в норму допоможе збалансоване харчування і фізичні вправи.

Варто пам’ятати, що ефективними продуктами що знижують тиск є журавлина і калина. Ці ягоди використовувалася нашими прабабусями ще в ті часи, коли про чудодійні таблетки нічого не знали. Тому перед тим як вдатися до допомоги сучасної фармакології, згадайте про те, що природа вже подбала про вас. Але важливо усвідомлювати, що вживати ці ягоди слід вкрай обережно, оскільки надмірна їх кількість може призвести до того, що тиск доведеться підвищувати.

Підвищений тиск може стати наслідком накопичення надмірної рідини в організмі. Тому варто відмовитися від солоного, кислого, копченого, так як ці продукти сприяють не тільки появі зайвої ваги, але і викликають спрагу. Підняти тиск може і кофеїн, а стабілізувати його можна, відмовившись від міцного чаю, кави і енергетичних напоїв. Замініть таке питво компотами із сухофруктів або чистою водою без газу.

Ні для кого не секрет, що фізичні навантаження необхідні для профілактики багатьох нездужань. Заняття спортом можуть допомогти і в цьому питанні. Так, знизити тиск допоможе колінно-ліктьове положення, приймати яке потрібно 3 рази в день із заходами по 15 хвилин. Ця поза сприяє розвантаженню нирок, і як наслідок, знижує тиск.

Способів знизити тиск в домашніх умовах багато, але будь-який позитивний результат може звести нанівець хвилювання і стрес. Тому пам’ятайте, що спокій і гарний настрій – найкращі ліки від будь-яких

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...