ЯК ЗБЕРЕГТИ СТОСУНКИ З НЕПРОСТОЮ СВЕКРУХОЮ

Якщо уникнути спілкування з неприємною людиною у вас не виходить – потрібно шукати варіанти, як зберегти відносини нейтральними.

Стосунки зі свекрухою можуть безпосередньо впливати на відносини з чоловіком, тому що, як не крути, чоловік буде намагатися захистити свою матір в будь-якому конфлікті. Але що робити, якщо свекруха лізе не в свої справи і зберігати нейтральну позицію все складніше?

  1. Живіть окремо від свекрухи

Старе добре правило, що чим далі від вас родичі, тим краще у вас з ними стосунки. Та й чоловік буде більш самостійним і свідомим, якщо тиск матері зведеться до мінімуму.

  1. Ви не зобов’язані любити свекруху, а вона не зобов’язана любити вас

Іноді люди просто не подобаються один одному, це нормально. Не потрібно постійно намагатися сподобатися і засмучуватися, що цього не відбувається. У відносинах має бути повага: ваше ставлення до свекрухи з повагою і достатнім розумінням – і чекаєте від неї того ж. І вже точно не варто змагатися з нею за любов вашого чоловіка.

  1. Намагайтеся домовлятися і проговорювати речі, які вас хвилюють

Іноді навіть спокійна і аргументована розмова може викликати конфлікт зі свекрухою, але все ж краще намагатися поговорити, а не тримати образу і роздратування в собі. Накопичені негативні емоції в певний момент вихлюпуються назовні – і конфлікт буде набагато більшим.

  1. Впливайте на свекруху через чоловіка

Якщо він адекватно оцінює ситуацію і бачить, що його мама буває не права, то намагайтеся доносити свою позицію через нього. Думку свого сина жінка прийме інакше, ніж думку невістки, в тому числі коли йдеться про виховання онуків.

  1. Говоріть добрі слова і робіть добрі вчинки

Компліменти і подяка, коли вони сказані від душі, завжди знайдуть позитивний відгук у свекрухи. Зробіть невеликий подарунок, поцікавтеся її справами – і напруга вже трохи спаде.

  1. Не ставте себе в залежне становище

Немає нічого гіршого, ніж безпосередньо залежати від людини, яка вам неприємна. Тобто, якщо ви переклали на свекруху турботу про вашу дитину, щоб вийти на роботу, і при цьому у вас з нею постійні взаємні претензії, значить потрібно шукати інший варіант няньки для дитини. Від такої атмосфери сам малюк постраждає в першу чергу.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...