• Без категорії

Як зберегти сексуальне бажання в довгострокових відносинах

Як зберегти сексуальне бажання в довгострокових відносинахНі для кого не секрет, що з роками сексуальне бажання в довгострокових відносинах починає згасати. Читай, що робити для того, щоб якомога довше залишатися сексуально привабливою для свого чоловіка.

Американське дослідження, результати якого були опубліковані в журналі Sex Research, показало, що після шести місяців відносин сексуальне життя пари починає йти на спад.

Дослідники опитали понад 38 тисяч гетеросексуальних чоловіків і жінок, які перебували у відносинах більше трьох років. Респондентів попросили оцінити якість сексу в перші півроку відносин і порівняти його з нинішніми сексуальними стосунками.

Як і слід було очікувати, 83% опитаних відповіли, що вони були сексуально задоволені перші півроку після початку відносин, однак потім задоволених сексом залишилося тільки 55% жінок і 43% чоловіків.

Сексологи попросили пари, які зуміли зберегти хороший секс після закінчення першого “сексуального півріччя”, розповісти про те, як їм це вдалося.

Не допускайте того, щоб секс перетворився на рутину

На початкових етапах відносин секс мало кому набридає. Однак уже через кілька місяців він стає нудним – одноманітність нікого не збуджує. Багато пар починають шукати сексуальне “натхнення” на сторінках журналів, або вивчаючи спеціальну літературу, написану кваліфікованими сексологами. Проте, до порад з цих “талмудів по секс-мистецтва” вдаються одиниці – саме ті, кому вдалося надовго зберегти сексуальний інтерес.

Уникайте кліше

Найпростіші і банальні поради, які можуть прозвучати, чули ще твої бабусі. До їх числа можна віднести, наприклад, сексуальну нижню білизну або експерименти з позами. Дослідження показало, що лише невеликий відсоток пар, які намагаються дотримуватися цих порад, підтверджують факт того, що їх сексуальне життя їх повністю задовольняє.

Не звертайте увагу на стереотипи. У вашій парі є дві людини з індивідуальними сексуальними уподобаннями. Можливо, твого партнера ніщо так не збуджує, як вид твоїх оголених ніжок, що стирчать з-під його футболки. Або свічки, наявність яких може в рівній мірі дратувати і збуджувати різних людей. Шукайте індивідуальний підхід до питань, що стосуються сексу і сексуального збудження.

Анальна стимуляція

До питання анальної стимуляції потрібно підходити обережно – можливо, твій партнер вважає цей вид сексу неприйнятним. Однак, як показує статистика, 42% чоловіків і 37% жінок, які були задоволені своїм сексуальним життям в період тривалих відносин, регулярно вдавалися до анальної стимуляції.

Секс-іграшка в ліжку

Майже половина сексуально щасливих пар зізналася, що вони регулярно беруть з собою в ліжко іграшку з інтим-бутику. З ними теж можна експериментувати, і, як показує практика, досить вдало. Не соромтеся, вирушайте в секс-шоп.

Геть егоїзм

Дбати тільки про своє задоволення, ігноруючи при цьому сексуальні бажання партнера – це верх сексуального егоїзму, від якого потрібно позбавлятися (в іншому випадку позбудуться тебе). Якщо сексуальні бажання твого партнера виходять за рамки того, на що ти можеш піти в ліжку, то є тільки два виходи: або старайся розкріпачитися, або прощайся з людиною, який вимагає від тебе дуже багато.

Відверті розмови

Уміння відверто говорити про секс було названо одним з головних критеріїв успішної сексуального життя пари. Про секс треба говорити, особливо в тих випадках, якщо тобі дійсно є, що сказати. Так ви зможете дати одне одному зрозуміти, що вам дійсно подобається, або обговорити моменти, яких краще в ліжку уникати.

Знання свого тіла

За статистикою лише 57% жінок регулярно відчувають оргазм, і тільки 26% відчувають його зі своїм постійним партнером. Жіночий організм відрізняється дуже складною і індивідуальною сексуальною системою, до якої потрібно мати підхід. Чим більше ти знаєш про своє тіло, тим краще буде твоє сексуальне життя.

Існує багато технік і тренінгів, як розкріпачити жінку і розвинути її сексуальність, випустити назовні сексуальну енергію і навчити отримувати задоволення в ліжку. Експериментуй і дізнавайся своє тіло, роби це в парі зі своїм партнером, азарт в сексі – це теж свого роду задоволення.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...