Як зберегти форму грудей?

Як зберегти форму грудей?Дуже важливо правильно підібрати бюстгальтер. Вже на п’ятому-шостому тижні вагітності вам може знадобитися бюстгальтер більшого розміру. Але звернути увагу слід не тільки на розмір, але і на фасон нижньої білизни.

Під час вагітності краще віддавати перевагу закритим моделям, без кісточок, на широких лямках, з регульованою застібкою і еластичною спинкою, що підтримує груди. Потрібно, щоб бюстгальтер не морщив і не підіймався вгору по спині.

Хороша постава підводить бюст і не дає грудям обвиснути, тому прагніть не сутулитися. Для тренування постави можна використовувати таку вправу: поклавши на голову книгу, ходіть по кімнаті, намагаючись утримати її. З часом це у вас виходитиме все краще і краще.

Форму грудей допоможуть зберегти фізичні вправи, оскільки тренований грудний м’яз добре підтримує груди.

Для профілактики розтяжок шкіри грудей під час вагітності можна використовувати будь-які креми для вагітних, що містять вітаміни А і Е, які дозволяють зробити шкіру еластичнішої. Як у час, так і поза вагітністю раз на місяць корисно робити маску для грудей, користуючись наступним рецептом: 2 столові ложки сиру збийте з ложкою оливкового масла, додавши небагато сметани і свіжого фруктового соку. Нанесіть цю суміш на шию і груди на 20 хвилин, потім змийте відваром ромашки (1 столову ложку квіток ромашки залийте стаканом кип’ятку і остудіть).

Користь і застосування водних процедур. Душ з достатнім натиском струменя слід направляти на молочну залозу. Можна використовувати щипковий масаж – по кругу злегка пощипувати шкіру над молочною залозою. Під час цих процедур слід захистити від дії область ареоли (навколососкової пігментації) через можливу стимуляцію м’язів матки. Ефект від водних процедур і щипкового масажу досягається за рахунок поліпшення кровообігу в шкірі молочної залози.

http://ivona.bigmir.net

Поділитися в...

Вас може зацікавити...