Як зберегти енергію на роботі?

Як зберегти енергію на роботі?Ти часто відчуваєш втому після роботи? Ми вирішили проаналізувати, що з’їдає твою енергію і як не дозволити цьому статися.

  1. Улюблена справа

Ми говоримо про це не в перший раз: займайся тим, що любиш. В цьому випадку, навіть якщо ти будеш відчувати втому, то вона буде виключно приємною. Для того щоб менше відчувати втому, потрібно чітко бачити мету, заради якої ми здійснюємо титанічні зусилля (тобто, працюємо). Без конкретної мети немає сенсу витрачати свій час просто так.

  1. Провітрювання

Приміщення треба провітрювати і охолоджувати. Якщо температура в офісі вище 28 градусів – втома вам гарантована.

  1. Постава

Зараз мова піде про наболіле: згадай, в якій позі ти сидиш на роботі. Зсутулившись, закидаєш ногу за ногу, горбишся? Це нікуди не годиться, адже м’язова напруга створює перевтому. Випрями спину прямо зараз.

  1. Справи

Якщо ти хочеш позбутися почуття перевтоми, тобі доведеться вести чіткий список закінчених і незакінчених справ. Виконана робота змушує нас пишатися собою, а невирішені завдання – не задирати носа.

  1. Вода

Якщо ти часто розмовляєш в офісі по телефону, тобі необхідно після кожної телефонної розмови пити воду. Це не тільки допоможе твоїм голосовим зв’язкам, а й приведе в норму самопочуття.

  1. Харчування

Дуже важливо харчуватися на роботі правильно. Додай в свій раціон фрукти, овочі, висівки, цільнозерновий хліб і постарайся харчуватися збалансовано. Це допоможе тобі бути більш енергійною.

  1. Екран монітора

Рідко хто зараз працює без комп’ютера. А це означає, що ти не просто втомлюєшся, а перевтомлюєш свої очі. Для того, щоб цього уникнути, введи звичку писати не менше 12 кеглем, відставляти монітор не менше ніж на 35 см від обличчя. І, звичайно ж, не забувай здувати з нього пил.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...