• Без категорії

Як займатися сексом під час місячних

секс під час місячнихЧи можна займатися сексом під час місячних і яким чином це робити? Адже для деяких пар тижневі перерви в інтимному житті здаються цілою вічністю. Ми поділимося з тобою особливостями сексу в такі дні.

Якщо тебе і твого партнера абсолютно не бентежать заняття сексом в такі дні, ви можете сміливо віддатися своїм почуттям. Єдине, варто врахувати кілька моментів:

1. Подбай про чистоту. Ти ж не хочеш, щоб твої менструальні виділення потрапили на простирадла і ліжко. Тому перед сексом підклади під себе пару рушників. І під рукою тримай серветки, якими можна буде обтертися після статевого акту.

2. Дотримуйтеся класичної пози. Щоб зменшити виділення крові під час сексу, можна займатися ним в місіонерській позі. А при глибоких проникненнях будьте обережні: під час менструації шийка матки може опускатися нижче і бути при цьому більш чутливою. Якщо відчуєш біль – скажи про це своєму партнеру і далі дотримуйтеся обережності.

3. Секс в душі – це не тільки більш “чистий” спосіб, а й приємна різноманітність. Якщо вам зручно у вашій ванній, то чому б і не зробити це?

4. Займіться любов’ю в “легкі” дні. Якщо ти знаєш, що твої виділення на 3-й або 5-й день набагато менші, ніж у 1-й і 2-й, то займіться сексом саме в ці дні.

5. Прийми душ після сексу. Після занять любов’ю під час менструації варто відразу ж сходити в душ і помитися. Так ти будеш краще себе почувати.

6. Обережно! У такі дні ти більш схильна до ризику “підчепити” хвороби, що передаються статевим шляхом. Також під час місячних існує незначна ймовірність завагітніти. Тому користуйтеся презервативом під час сексу. Особливо, якщо ти не впевнена у своєму партнері.

Плюси сексу під час місячних:

Заняття любов’ю під час менструацій зменшує їх тривалість. Скорочення матки після оргазму допоможуть тобі швидше позбутися від виділень.

Секс в менструальні дні знижує болі в животі і попереку. При оргазмі в твоєму тілі виробляються натуральні знеболюючі, які допоможуть полегшити нездужання.

Враховуй наші поради, і нехай твій секс під час місячних принесе тобі тільки радість!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...