Як зав’язати зі шкідливими звичками

Як зав'язати зі шкідливими звичкамиНе все, що нас вбиває – робить сильнішими. Як позбутися від звичок, які руйнують наш організм?

Зрозумій різницю між звичкою і залежністю

На відміну від наркоманії, погана звичка ситуаційна. Залежність від заборонених речовин згубна, в той час як куріння або любов до алкоголю не такі серйозні. Після того, як ти чітко усвідомлюєш, що твоя проблема – це всього лише звичка, тобі буде простіше від неї позбутися.

Постав установку

Перший крок – це дати собі слово зав’язати. Уяви, що буде, коли ти кинеш курити або пити. Фахівці пропонують візуалізувати своє життя, в якому немає місця поганим звичкам. Нехай ця картина стане мотивацією. Напиши, якою ти бачиш нову себе і постійно перечитуй, коли сила волі слабшає і бажання зірватися велике.

Вибери дату

Думка про те, що в один прекрасний день ти просто викинеш недокурену сигарету або виллєш недопитий алкоголь, а далі ні-ні – невірно. Найкраще розробити план, який допоможе тобі безболісно впоратися зі звичкою. Просто вибери дату, коли ти забудеш про згубну звичку і потроху готуйся до неї. Зменшуй кількість вечірок, виділяй в день замість звичних десяти сигарет – шість і т.д.

Використовуй соцмережі

Багатьом вдалося кинути шкідливі звички саме таким чином. Напиши великий пост-обіцянку про те, що ти хочеш кинути палити або пити. Якщо це надто особисте, створи групу підтримки з найближчих друзів. Можливо тобі вдасться знайти серед них спільників – це полегшить “ломку”.

Правило 21 дня

Швидше за все, ти вже чула, що нова звичка формується протягом 21 дня. Коли тобі захочеться покурити чи випити, просто пообіцяй собі, що зробиш це після закінчення терміну. Напевно, після 21 дня ти з огидою подивишся на сигарету і пляшку.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...