Як засмагнути швидко?

Як засмагнути швидко?Навесні все більше хочеться позбутися від одягу і продемонструвати гарні стрункі ноги з ультрамодною спідницею. Однак, не завжди виходить це зробити так швидко, як хотілося б. При детальному розгляді при яскравому денному сонячному світлі наші ноги після зими можуть виявитися не такими ідеальними. Яскраво-біла шкіра, судини, наслідки недавньої епіляції. Замаскувати це допомагають тілесні колготки на 15 ден, але рано чи пізно настає остаточне тепло і надіти їх вже неможливо. Як бути?

Похід в солярій

Багато людей з настанням весни поспішають записатися в солярій. Звичайно, для тих, хто не встиг з’їздити погрітися і позасмагати на море, це підходящий варіант. Але про шкоду засмаги в солярії ми теж чули чимало. І підставляти себе відкритим сонячним променям теж не завжди хочеться.

Вихід є

В такому випадку автозагар є прекрасною альтернативою. Не рекомендується застосовувати його вагітним жінкам. Для всіх інших не існує ніяких обмежень. Автозагар зробить вашу шкіру засмаглою практично моментально. Якщо використовувати бронзатор, то ефект буде досягнутий за лічені години. І до вечірки або романтичного побачення шкіра придбає бажаний відтінок.

Головне, що потрібно обов’язково пам’ятати перед нанесенням автозагара, – це особливості його нанесення. Шкіру перед процедурою потрібно як слід підготувати. Зробіть хороший очищающий пілінг, інакше засмага ляже плямами, що небажано. Бережіть кисті рук і долоні, краще працюйте в рукавичках, але не забудьте потім розподілити засіб на ту область, яка знаходиться під захистом, інакше ризикуєте отримати білі руки з чіткою межею. Наносячи різну кількість засобу, ви регулюєте ступінь і інтенсивність засмаги самостійно. Рівність засмаги прямо залежить від якості продукції, яку ви придбаєте.

Альтернатива автозагару: чи потрібна вона?

Багато дівчат бояться проводити цю процедуру, вважаючи за краще їй альтернативні способи. В Інтернеті можна зустріти масу рецептів з народними засобами: від ванн з хною і чайною заваркою до масла з шкірки зеленого волоського горіха. Виробники автозасмаги домагаються потрібного ефекту за рахунок наукових знань і виготовляють свою продукцію в стерильних лабораторних умовах. Вдалий рівний і адекватний колір шкіри після таких експериментів з рецептами з Інтернету – це рідкісна і щаслива випадковість. Якісний автозагар від надійних і перевірених брендів – абсолютно безпечний засіб для того, щоб подарувати собі шматочок літа якомога раніше.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...