Як заробити в декретній відпустці. Професія няні

Як заробити в декретній відпустці. Професія няні

Всі жінки були б не проти трохи підзаробити в декретній відпустці. Це й не дивно, гроші зайвими не бувають. А в умовах, коли регулярно доводиться витрачати масу коштів на памперси, дитяче харчування, пляшечки, одяг, з яких крихітка виростає в лічені тижні, і ще купу всяких корисних речей – тим більше.

Але навіть якщо вам пощастило вдало вийти заміж, а питання фінансів ви розглядаєте виключно з позицій зростання акцій на фондовій біржі, тим не менше, і в цьому випадку іноді хочеться “вийти в люди”. Декретна відпустка – чудовий час для розкриття власних талантів. І хто знає, можливо, до того моменту, коли прийдеться повертатися до рідного офісу, ви вже будете заробляти на своєму хобі більше, ніж за основним місцем роботи.

Отже, де може реалізувати свій потенціал молода мама? Вирішення питання ускладнюється декількома умовами: більшу частину часу необхідно приділяти дитинці, відповідно, потрібен гнучкий графік, ненормований робочий день і «працевлаштування» на дому. Завдання непросте, але здійсненне.

Няня, репетитор

Якщо малюк вже вийшов з грудного віку і вам подобається возитися з дітьми, робота няні для вас може стати одним з найбільш простих і зручних способів заробітку. Справа в тому, що багато батьків, з різних причин, не довіряють дитячим садам. Ви можете запропонувати їм свої послуги, організувавши міні-дитячу групу з 2-4 малюків прямо у себе вдома. При цьому виграють усі, в тому числі і ваш малюк, який отримає чудових товаришів для ігор та занять.

Для того щоб знайти «підопічних», в першу чергу, поспілкуйтеся з подругами у яких є дітки. Як показує практика, сарафанне радіо працює дивно швидко. Розклейте оголошення в своєму районі (навряд чи до вас стануть водити дітей з іншого кінця міста). При бажанні, можна також покопатися в інтернеті на форумах або дошках оголошень. Нарешті, є варіант звернутися в спеціальні агентства (але тут доведеться заплатити відсоток або фіксований внесок).

Корисні поради

Не забувайте, що якщо у вас є медична або педагогічна освіта – це великий плюс, використовуйте це. Але навіть коли це не так – постарайтеся ставитися до роботи серйозно: читайте літературу з розвитку малюків, застосовуйте знання на практиці.

Відразу обговоріть питання харчування. Воно часто стає каменем спотикання, тому слід обумовити, будуть вам приносити готові обіди для дитини або доплачувати за продукти і готування. На практиці другий варіант переважає, оскільки краще, щоб всі діти їли одне і теж.

Не забудьте в перший же день обговорити звичний розпорядок дня дитини. З’ясуйте, чи немає у хронічних захворювань і алергії.

Ніколи не проявляйте надмірну самостійність по відношенню до здоров’я чужих дітей. Якщо малюкові раптом стало погано – телефонуйте батькам і питайте, що потрібно робити. Не можете додзвонитися – викликайте лікаря. Пам’ятайте, якщо вашому малюку чудово допомагають якісь таблетки, то в іншого карапуза запросто може бути непереносимість цього лікарського препарату.

Всі діти різні. Той факт, що ваша лапочка ніколи не намагалася залізти на шафу за допомогою піраміди з трьох табуреток, ще не означає, що цей номер не спробує викинути хтось із нових підопічних. Будьте уважні! Та не розслабляйтеся ні на хвилину!

Пам’ятайте про те, що мами дуже хвилюються, як там себе почуває їхній малюк. Тому, коли крихітку прийдуть забирати – обов’язково розкажіть батькам, що він сьогодні робив, як відзначився, покажіть малюнки, вироби і т.д.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...