Як заробити в декретній відпустці, маючи комп’ютер та інтернет

Як заробити в декретній відпустці, маючи комп'ютер та інтернет

Мабуть, найбільш поширений спосіб підробітку пов’язаний з комп’ютером і всесвітньою павутиною. Він практично не потребує вкладень (за інтернет ви і так напевно платите). Крім того трудитися можна навіть з самою маленькою дитиною, що вимагає невсипущої маминої уваги. А можливостей реалізувати свої таланти і заробити на цьому гроші – безліч.

Написання рефератів, курсових, дипломів. Набір текстів

У наші дні більшість викладачів хороших вузів не дозволяють студентам копіювати курсові з мережі. Найбільш просунуті прекрасно знають, як перевірити текст на плагіат. Чому б цим не скористатися? Якщо ви маєте диплом про вищу освіту і не всі знання ще випарувалися з голови, можна запропонувати свої послуги. Використовуйте інтернет-біржі фрілансерів (їх досить багато) або прості дошки оголошень в окрузі вузів і студентських гуртожитків.

Обробка фотографій

Тільки мамам відомо, в який захват може призвести фото улюбленого чада на тлі казкових героїв в милій квітковій рамочці. Встановіть на своєму комп’ютері Photoshop або більш простий Coreldraw. Почніть з обробки власних зображень, а потім використовуйте їх в якості реклами. Далі можна запропонувати послуги в дитячому садку, школі або на інтернет форумах.

Дизайн

Якщо ви творча особистість, то легко впораєтеся зі створенням найрізноманітніших макетів: від рекламного банера до проекту шафи-купе. Потренуйтеся вдома, розберіться, що вам більше подобається і вперед. Ви здивуєтеся, як багато вакансій можна знайти на цьому терені. Тільки пам’ятайте, обов’язкова умова роботи – доскональне знання професійних комп’ютерних програм даного напрямку. Крім перерахованих вище, це як мінімум Avtocad, ArCon та ін.

Написання статей (копірайтинг)

Ви, напевно, не раз писали які-небудь пости в інтернеті. Так ось, виявляється, на цьому цілком можна заробити. Припустимо, підприємець задумав створити новий форум. Хто ж буде на ньому спілкуватися «з нуля»? Адже, чим менше цікавої інформації викладено, тим нижче його відвідуваність. Так от, її і піднімають «вручну», наймаючи людей, які вміють добре писати.

Не менш затребувані живі коментарі в блогах, «розкрутка» груп у соціальних мережах (так-так, ті самі сторінки, які мають шалену популярність, створюються не просто так, а для заробітку і обслуговують їх фахівці – адміністратори соціальних мереж), статті для тематичних сайтів та ін.

Пошук роботи може здійснюватися в двох напрямках.

Робота із замовниками. Їх найпростіше знайти на біржах фрілансерів.

Написання статті та продаж її через спеціальні сервіси, наприклад, Адвего, Тextsale, Etxt, Copylancer, Textbroker, miralinks та ін.

Участь в опитуваннях

Представники великих компаній зацікавлені у грамотній незалежній оцінці своїх співробітників. Після реєстрації на спеціалізованих сайтах вам можуть запропонувати описати роботу якого-небудь банку або магазину. Правда, в більшості випадків, ця робота низькооплачувана.

Організація оптових поставок товарів

Напевно ви не раз помічали на жіночих форумах пропозицію приєднатися до замовлення, припустимо, якісної косметики або одягу. Справа в тому, що індивідуальна доставка коштує дорого, а оптом – набагато дешевше. Само собою, організатор бере собі за труди певний відсоток, але при цьому всі задоволені. Якщо ви зацікавилися цим видом підробітку – обов’язково врахуйте «підводні камені». Далеко не всі згодні вносити передоплату, і, якщо хтось із учасників не забере замовлення, його доведеться реалізовувати самостійно.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...