Як заполучити чоловіка без слів

Як заполучити чоловіка без слівВважається, що чоловіки не розуміють натяків, і діяти, спілкуючись з ними, потрібно виключно напряму. Проте це не значить, що до об’єкту романтичних відчуттів потрібно підходити з призовним транспарантом «Хочеш великої і чистої любові?»

Достатньо досконало володіти мовою жестів, поведінкових моделей і таємних поглядів "на нього – на ніс – на стелю". І при цьому – неодмінно – бути психологічно готовою проявити всі ці чудеса на практиці. Тоді будь-який, самий завуальований натяк перетвориться на чітке керівництво до негайної дії. Отже, почнемо?

На потрібній хвилі

Сказати "настройся на успіх" – простіше простого.Настроїтися куди складніше, адже рефрен "Я – найпривабливіша і привабливіша, чоловіки побачивши мене згортають шиї і так, із згорнутими, складаються в штабелю" на жаль, діє не на всіх і не завжди.

Існує ефективніший спосіб: пригадати до дрібниць моменти, коли вам було ну просто невимовно добре, дух захоплювало від нестримного щастя. Якщо ви ще не одержували Нобелівську, не впокорювали Еверест і не купували босоніжки "Манола Бланик" з 70-процентною знижкою, не падайте духом: відтворіть в пам’яті що-небудь менш глобальне, але таке ж приємне і підтверджуюче вашу неповторність. Похвали шефа, компліменти прихильників, палке визнання в любові сусіда по парті – після контрольної по геометрії… Загалом щось, що доводить: ви виняткові і можете добитися всього. Ну, або всіх. Як мінімум – он того симпатичного брюнета.

До речі, ще одна неодмінна умова – чітке формулювання: чого саме ви хочете добитися, яку слід повторювати про себе (позу лотоса при цьому приймати не обов’язково).

Усюдисущі фахівці радять складати формулу-рефрен таким чином:

· реалізація мети і здійснення задуму повинне залежати цілком від вас: "я приверну його увагу", "я йому сподобаюся" звучить правильніше, ніж "він збожеволіє від любові і побіжить за обручками" або "офіціант обіллє його каву, і він попросить у мене серветку";

· слова "хочу" "буду" і "сподіваюся" – із завтрашнього, а не сьогоднішнього дня, тому не коштувати їх використовувати для здійснення нинішніх цілей;

· формулювання з не – під забороною. Є думка, що на заперечливу частинку Всесвіт не "зверне уваги" і результат вийде прямо протилежним. Отже "Я не боюся" – міняємо на "Я хоробра, як лев", а "Я не нервуватиму і заїкатимуся коли запитаю, як пройти в бібліотеку", модифікуємо в "Я поставлю питання, після якого зав’яжу бесіду. Ну, або як мінімум взнаю місцезнаходження бібліотеки".

Без тілесного контакту

Отже, контакт встановлений, об’єкт – поряд. Він зацікавлено дивиться і, здається, нікуди не поспішає. А значить – самий час для стрілянини очками, ігри ніжками і інших куртуазних маневрів. Головне, не перестаратися в кокетуванні і прагненні виглядати спокусливо, особливо якщо це для вас не дуже-то характерно. Бо, як писав Один Чоловічий Журнал (а вони знають в цьому толк), немає нічого безглуздішого, ніж скромничає, що зображає фатальну пані. Користуватися дарованими матінкою-природою засобами потрібно грамотно, не переборщуючи. Щоб у разі чого можна було, не викликаючи підозри, ретируватися і пройти-таки в бібліотеку.

Волосся. Якщо вірити авторам глянцю, побачивши пані, що поправляє кокетливий локон або струшуючою пишною гривою, чоловіки приходять в приємне шаленство. Дивно, як ці вразливі створення вмудряються ставати перукарями і стилістами! Але факт залишається фактом: у волоссі дійсно є щось привабливе. Отже не забувайте час від часу поправляти зачіску і млосно струшувати головою.

Очі пристрасні. Поглядів у дівчини в запасі повинен бути цілий арсенал. З-під вій прямої, кокетливий, питальний, дратуючий, мрійливий… Адже очі, як ніщо інше, видають наш настрій і душевний стан. Отже потренуйтеся перед дзеркалом і вперед: на підкорення нових чоловіків і вершин.

Губи. Тут все зрозуміло і просто. Єдине – млосні облизування, покусування і показові поїдання бананів і чупа-чупсів повинні виглядати максимально природно, а не карикатурно-перебільшено. А яскрава помада не має права розмазуватися або залишати відбитки на чашках або сорочках.

Зап’ястки. На них наносять духи, надягають браслети і при нагоді демонструють, недбало поправляючи рукави. Але великих надій покладати не коштує – з п’ятим розміром зап’ясткам змагатися важко.

Хода. Від стегна, спина пряма, голова гордо піднята – терміново переглянути "Службовий роман" (поки його не зіпсували рімейком) – і впокорювати свого Новосельцева.

Поза. Царствена постава притягає погляд. Виробляти її потрібно постійно: сидячи за комп’ютером або обіднім столом, прогулюючись по парку або обідавши. Щоб "відчути", як повинна виглядати правильна спина, встаньте до стінки, одночасно торкаючись її потилицею, розгорненими плечима, ліктями, сідницями, литками і п’ятами. Злегка подайтеся вперед. Бінго! Стіну на відповідальні зустрічі можна не брати, обійдемося просто рівною спиною.

Ноги. Якщо вірити "Основному інстинкту", в поєднанні з відсутністю трусиків збивають наповал. У реальності трусики краще надіти, а ось граціозно класти ногу на ногу ніхто не заважає. Тільки кладіть ногу не на коліно, а на верхню частину стегна, якщо, звичайно, одяг дозволяє зробити це кокетливо-заклично, але не занадто відверто. Для довершення ефекту можна покачати напівзнятою туфелькою.

Руки. Машинально подрібнюючи серветки або ламаючи зубочистки, ви навряд подасте потрібний сигнал чоловіку. Краще пригадаєте дідуся Фрейда і покрутите в руках – ні, не том "Психології несвідомого" – щось довгасте. Ручку, банан, на худий кінець зійде і малосольний огірок.

Легкість дотиків

Торкатися можна до себе або до нього. У першому випадку дотику супроводжуються могутнім енергетичним посиланням: зроби, нарешті, те ж саме. Торкніться до губ, змахуючи малюка, проведіть рукою по плечу або стегнам або віртуозно упустіть крапельку із запітнілого стакана "Мохіто" в заповітну улоговинку декольте і витріть її пальчиком.

Доторкатися до чоловіка марень варто немов ненавмисно, легко і непомітно – струсіть невидиму порошинку, передаючи ручку або келих, як би ненавмисно торкніться до зап’ястка, злегка стикніться рукавами і негайно почервонійте задушливою хвилею, відірвіть ґудзик на спомин – загалом, дійте активно, але ненав’язливо.

Гра в "випадкові" дотики може стати початком тісніших контактів. Можна доторкнутися до його зап’ястка, виражаючи згоду, провести рукою по передпліччю, прощаючись.

Ну, і не забувайте улюблену "дзеркальну" методику НЛП-ешників: відображайте рухи співбесідника. Схрещуйте вслід за ним руки, барабаньте по столу кінчиками пальців, хмурте брови, поправляйте краватку і дзвоніть хлоп’ятам з пропозицією перебрати автомобіль на вихідних. Якщо вже і це не подіє – діставайте, нарешті, транспарант – іншого виходу немає.

Автор: Марина Біла

Джерело: www.dvorec.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...