Як запобігти утворенню розтяжок під час вагітності

Як свідчить приказка, легше попередити, ніж вилікувати. Цю перлину народної мудрості можна з успіхом застосувати і у тому випадку, коли йдеться про профілактику розтяжок.

Якщо ви не хочете турбуватися про лікування розтяжок після вагітності, скористайтеся наступними корисними порадами. Шанси уникнути подальшого пошкодження шкіри і утворення рубців істотно підвищаться, а вже наявні розтяжки стануть менш помітними!

Складіть програму догляду за шкірою

Перший етап запобігання утворенню розтяжок – регулярний догляд за шкірою. Не потрібно ухитрятися і складати явно нездійсненну програму, якої ви навряд дотримуватиметеся. Простий план, який ви зможете легко виконувати щодня, буде набагато ефективнішим, ніж програма, що включає ряд складних процедур, які ви, швидше за все, виконуватимете нерегулярно, що навряд чи забезпечить потрібний результат.

Обмежте надбавку у вазі

Хоча надбавка у вазі під час вагітності природна, дуже важливо контролювати темпи цього процесу. Пам’ятайте, що шкіра має природну схильність до розтягування без пошкодження шкірної тканини. Проте різка зміна ваги може привести до перерастяженію шкіри, що викликає утворення червоно-синюватих рубців, відомих як розтяжки.

Не забувайте про зволоження шкіри

Достатнє зволоження шкіри під час вагітності є ключовим елементом будь-якої програми ходу за шкірою. Оскільки в період вагітності збільшується навантаження на шкіру живота, стегон і сідниць, шкіра стає чутливішою. Вагітна жінка може переживати відчуття свербіння і тиск, що указує на розтягування шкіри. Саме в цьому випадку застосування якісного крему або лосьйону для усунення розтяжок може не тільки зменшити деякі з цих симптомів, але і поліпшити еластичність шкіри.

Масажуйте шкіру

На жаль, про масаж часто забувають, адже він може реально допомогти в запобіганні утворенню розтяжок. Невеликою щіткою або масажною рукавичкою злегка помасажуйте шкіру проблемних зон, тобто на животі і стегнах. Масаж покращує кровообіг і стимулює притоку крові до шкіри, що сприяє зміцненню шкірної тканини.

Перейдіть на раціональне харчування і приймайте вітаміни

Докладіть всі зусилля, щоб під час вагітності зберегти і навіть поліпшити здоров’я -позітівниє зміни не примусять себе чекати. По-перше, і це найголовніше, раціональне харчування сприяє розвитку сильної і здорової дитини. По-друге, допомагає організму протистояти стресам, яким він піддається в час і після вагітності. Здоров’я організму – це і здоров’я шкіри. Раціональне харчування, що збагатить вітамінами і мінералами, призначеними лікарем, допоможе зберегти здоров’я і сяйво шкіри.

За умови регулярного виконання ці п’ять корисних рад з відходу шкірою допоможуть запобігти утворенню розтяжок в період вагітності. Очевидно, що ніхто не може дати вам абсолютну гарантію через відмінності типів і стани шкіри, але програма регулярного догляду за шкірою, безумовно, допоможе збільшити шанси на перемогу в боротьбі з розтяжками. Отже, не бійтеся небагато себе побалувати, ви це заслужили!

Джерело: http://www.womenhealthnet.ru

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...