Як запланувати народження дівчинки?

Як запланувати народження дівчинкиТрадиційно на весіллі молоді гадають, хто вже у них з’явиться спочатку: хлопчик чи дівчинка? Зараз багато пар планують вагітність, хочуть, щоб в їхній родині народилася дитина певної статі. З точки зору медицини, це можливо, якщо будуть дотримані деякі умови під час безпосереднього зачаття. Розглянемо методи, які обґрунтовані з наукової точки зору, адже “бабусині підказки” або китайські гороскопи, як запланувати народження дівчинки чи хлопчика, у багатьох випадках не спрацьовують.

Як запланувати народження дівчинки? Планування вагітності

Зачаття завжди відбувається після овуляції (повного дозрівання яйцеклітини), коли вона починає рухатися в матку жінки з яєчника. По жіночій клітці стать дитини не визначається, його дає активний сперматозоїд, від запліднення яйцеклітини яким відбувається зачаття. Щоб народилася дівчинка, потрібно, щоб сперматозоїд був з хромосомою Х, для хлопчика, відповідно, потрібна хромосома Y. У чому їх принципова відмінність? Вчені виявили різницю в активності і тривалості життя чоловічої статевої клітини: Y-хромосоми, які дають життя хлопчику, дещо слабше, тому швидше гинуть у кислому середовищі піхви, яка стає такою перед безпосередньою овуляцією. Х-хромосоми, навпаки, живуть до двох днів і прекрасно адаптуються до умов свого проживання, з невеликою швидкістю досягають наміченої мети і запліднюють жіночу клітину. Y-хромосоми вважаються “реактивними” за швидкістю проникнення в яйцеклітину, тому вагітність може відбутися відразу після овуляції.

Щоб сповільнити швидкість сперматозоїдів, можна використовувати внутрішній спринцювання піхви слабкими розчинами лимонної кислоти (соку лимона, розбавленого з водою в пропорції 1/10) або оцтовими розчинами в пропорції 1/20. Цікаво, що швидкість сперматозоїдів значно знижується, якщо чоловік перед статевим актом побував в лазні чи сауні, тоді є велика ймовірність, що в результаті статевого акту у пари з’явиться дівчинка.

Чим інтенсивніше статеве життя партнерів, тим менш активними стають сперматозоїди. А наша Х-хромосома, що залишилася на стінках піхви, зможе дочекатися своєї яйцеклітини через кілька днів.

Як визначити день овуляції

Дізнатися день зачаття можна по циклу менструації, а також по дню овуляції. Лікар-гінеколог дає з даного питання повну консультацію, він порекомендує вам вимірювати базальну температуру протягом трьох менструальних циклів, є ймовірність, що ви придбаєте в аптеці тест на овуляцію. Насправді, в день, коли дозріває яйцеклітина, базальна температура підвищується до 37-и градусів, тому даний процес легко відстежити, якщо в організмі жінки немає патологій.

Краща поза для дівчинки

Щоб завагітніти дівчинкою, краще вибрати позу, в якій сперма буде висловлена далеко від самої матки, щоб швидкі Y-сперматозоїди під час руху загинули, а ті, що відповідають за зачаття дівчинки, вижили і залишилися, щоб встигнути з’єднатися з яйцеклітиною. Кращими позами вважаються: місіонерська, коли партнер знаходиться позаду партнерки на боці, і класична поза з неглибоким входом, коли чоловік зверху.

Спеціальна дієта для майбутньої дівчинки

Лікарі радять серйозно поставитися до вагітності в цілому. Для тих жінок, хто хоче народити дівчинку, вони рекомендують їсти більше молока і кисломолочних продуктів, вживати щодня овочі (огірки, помідори, буряк) і фрукти, що містять багато вітаміну С (лимони, полуниця, яблука), а також пити багато рідини і не захоплюватися дріжджовим тістом.

Якщо хочете, щоб у вас з’явилися відразу дві дівчинки, до запліднення потрібно переходити після того, як жінка перестає вживати оральні контрацептиви: у цьому випадку яєчники працюють з подвоєною силою і виробляють відразу по дві яйцеклітини.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...