Як запланувати двійнят

Як запланувати двійнятДуже багато батьків мріють про двійнят. Хтось просто розчулюється дивовижними немовлятами в широкій колясці, інші сподіваються «відстрілятися» за один раз. Так чи інакше, а питання планування завжди було досить животрепетне. Тому сьогодні ми спробуємо розібратися в цій проблемі докладніше.

Але спочатку давайте прояснимо, чим відрізняються близнята від двійні. Перші схожі як дві краплі води, а причина тому – розвиток від одного сперматозоїда. Іноді так відбувається, що після запліднення яйцеклітина ділиться на пару, а то й більше повноцінних ембріонів. Близнюки можуть бути тільки однієї статі, у них ідентичний набір хромосом. Часто батьки ще в пологовому будинку перев’язують ручку одного з новонароджених бинтом або ж малюють «мітки» зеленкою. По-іншому відрізнити грудничків вкрай складно.

Спланувати появу на світ таких, абсолютно однакових діток, на сьогоднішній день не представляється можливим, тому причини поділу яйцеклітини однозначно не з’ясовані. Імовірно домінуючу роль у цьому процесі відіграє спадковість. Іншими словами, ви можете розраховувати на двох чарівних крихт, яких навіть мама не завжди здатна відрізнити, якщо у вас в роду вже є близнюки, бажано не одна пара. За статистикою таке трапляється в 2% випадків від загальної кількості новонароджених. Ще рідше (один раз на 10000000) в світі з’являються сіамські близнюки. Це дітки, народжені від яйцеклітини, яка розщепилась пізніше звичайного. І, як наслідок, діти мають спільні органи.

Двійнята з’являються від пари яйцеклітин і різних сперматозоїдів. Вони можуть бути різної статі і зовсім не схожими один на одного. Ситуація, коли в порожнині матки протягом одного менструального циклу визріває одночасно кілька яйцеклітин досить таки рідкісна. Але тільки в природних умовах. Шанси істотно зростають при прийомі гормональних препаратів, що стимулюють зачаття. Тим не менш, повної гарантії народження двійні не дасть жоден медичний препарат. З іншого боку гормони завдають величезної шкоди здоров’ю. Приміром, тривала стимуляція яєчників нерідко призводить до їх повного виснаження і безпліддя. Тому використовувати дану методику тільки лише з метою народити відразу двох карапузів категорично не варто.

Істотно збільшується кількість двійнят при використанні ЕКЗ. Але, як ви розумієте, ця методика також досить складна, а, крім іншого, ще й, м’яко кажучи, не бюджетна.

Тим не менше, якщо ви дуже мрієте про двійню, можна спробувати деякі народні способи. Вони не дуже ефективні, але абсолютно безпечні. Так чому б і ні?

З давніх часів добре відома трава верболозу звичайного, який ще називають Вітекс священний. В офіційній медицині він використовується у вигляді висушеної сировини або таблеток під назвою вітекс. Препарат регулює менструальний цикл і трохи стимулює роботу яєчників, що нам і необхідно.
Ще один чудовий засіб – насіння енотери, рослини поширеного в Північній Африці. Воно володіє схожими властивостями.

Дуже добре, а головне м’яко стимулюють запліднення вітаміни групи В. Вони не збільшують кількість яйцеклітин, вироблюваних жіночим організмом. Але формують здоровий шар ендометрія в порожнині матки. А чим якісніша ця ділянка, тим більша ймовірність що яйцеклітини закріпляться і почнуть розвиватися. До речі, не забудьте і про прийом фолієвої кислоти. Вона потрібна для народження здоровеньких малюків. А коли ви плануєте двійню стає вкрай необхідною.

Тільки не забувайте, будь ласка, що лікування травами також має свої протипоказання. Тому попередньо слід проконсультуватися з лікарем.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...