Як заощадити на дитячих покупках

Як заощадити на дитячих покупках

В тій чи іншій мірі криза торкнулася кожну сім’ю. І в першу чергу вона стосується молодих сімей, де мама не може працювати, поки малюк не підріс. Але чи повинна страждати дитина від економічних негараздів в країні? Зрозуміло, немає! У цій статті ми пропонуємо вам кілька корисних порад про те, як оптимізувати витрати на дитячі покупки і заощадити гроші для сімейного бюджету.

Зверніть увагу на інтернет-магазини. Давно відомо, що покупки там коштують дешевше, особливо якщо ви проживаєте не в віддаленому регіоні. Зрозуміло, доставка може обійтися в деяку суму. Але навіть в останньому випадку ви напевно заощадите. Онлайн-магазини не потребують великих виставкових площ, відповідно не повинні платити нечувані суми за оренду приміщень в найбільш престижних районах. Ці гроші в традиційних супермаркетах розподіляються на вартість товарів.

Досить часто аргументом на користь реальних магазинів виступає бажання подивитися на товар, що називається «живцем». Іноді це дійсно необхідно. Але ніхто не забороняє вам прогулятися в найближчий супермаркет і знайти аналогічну модель. До речі, багато магазинів мають свої онлайн-сторіночки, де придбати ту ж саму продукцію можна значно дешевше. Чому б не скористатися цією можливістю?

Кілька важливих правил

Читайте відгуки відвідувачів перед тим як зробити замовлення. Якщо вони часто-густо хвалебні, то довіряти таким повідомленнями особливо не варто, швидше за все, сторінка регулярно редагується адміністратором або ж зовсім складається з «фейків».

Приймайте рішення про покупку тільки після того, як переконалися, що умови доставки вас влаштовують.

Обговоріть деталі з менеджером сайту. В абсолютній більшості випадків він із задоволенням відповість на всі ваші запитання.

Зверніть увагу на акції. Досить часто інтернет-магазини надають знижки постійним клієнтам. Тому не лінуйтеся реєструватися.

Знаходьте сайти давно присутні на ринку.

Вибирайте бренди. В умовах економічних проблем багато молодих сімей намагаються заощадити, купуючи максимально недорогі товари. Це навряд чи принесе особливу користь. Народну мудрість про те, що скупий платить двічі ще ніхто не відміняв. Крім того, зовсім вже дешеві речі, швидше за все, виявляться низькопробними і небезпечними для малюка. Отже, постарайтеся купувати продукцію що добре зарекомендувала себе.

До речі, не нехтуйте покупками «з рук». Давно помічено, що фірмові коляски, ліжечка, автомобільні крісла і більш дрібні дрібнички від популярних брендів легко передаються у спадок і якісно служать декільком маленьким власникам. А супердешеві товари розсипаються на очах в перші тижні після покупки.

Не лінуйтеся відслідковувати акції. Само собою, порівняння цін і пошук оптимального варіанту займе деякий час. З іншого боку, якщо мама сидить у декретній відпустці, то може витратити кілька хвилин на підбір оптимального варіанту.

Якщо молода сім’я відчуває матеріальну скруту, слід серйозно переглянути список бажаних покупок. Наприклад, такі речі як ваги для новонародженого, балдахінчики на ліжечко з купою рюшечек, пристрої для підігріву дитячого харчування, радіо і відеоняні, дорога дитяча косметика можуть бути сміливо відкладені до кращих часів.

Зараз багато мам захоплюються спільними покупками з магазинів, які надають великі знижки при опті. Чому б не скористатися цією пропозицією? Ви не тільки заощадите гроші, але і знайдете нових подруг.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...