ЯК ЗАХИСТИТИ ДИТИНУ ВІД ГРИПУ ТА ГРВІ?

Чи можливо захистити дитину від інфікування, якщо вона знаходиться серед однолітків у розпал епідемічного сезону? Перші симптоми грипу або застуди у дитини обертаються для мами справжнім стресом.

Чи впорається імунітет малюка з вірусом? Чим лікувати? Чи не виникне ускладнень? Ці та інші питання регулярно ставлять собі батьки, адже кожна інфекція поводиться по-своєму, і кожна інфекція завдає організму шкоди.

Дитина відчуває себе погано, матері доводиться відпрошуватися з роботи, щоб доглянути за нею, на лікування витрачається сила-силенна засобів… А якщо малюк ще й заразить когось із дорослих? Однозначно мами приходять до висновку, що важливо всі зусилля кинути на те, щоб інфекція не потрапила в організм, а якщо потрапила – то імунітет її поборов.

У зоні ризику кожен?

ГРВІ та грип, незалежно від штаму, який поширюється в різні роки, передаються як повітряно-крапельним шляхом, так і контактним. Цей нюанс дуже важливо знати кожному з батьків, щоб розуміти, чому саме всі без винятку діти опиняються в групі ризику в осінньо-зимовий період.

Щоб заразитися ГРВІ або грипом повітряно-крапельним шляхом, дитині необхідно тісно контактувати з зараженою людиною. Припустимо, під час чхання інфікованої дитини інший малюк опинився поруч, крапельки слини потрапили йому на руки або тіло, а потім і на слизові оболонки. Але навіть після цього інфікування може або відбутися, або не відбутися в залежності від стану імунітету конкретної дитини.

Набагато простіше підхопити вірус контактним способом. Для цього не обов’язково «контактувати» з хворою людиною, достатньо взятися в автобусі за поручень, за який тримався він, попередньо витерши цієї ж рукою ніс або губи. Бактерії таким чином потрапляють на руки здорової дитини, якщо вона торкається ними обличчя, не помивши їх після автобуса, то ризик інфікування зростає практично до 100%.

Ось, чому кожна дитина може підхопити інфекцію, навіть якщо вона не буде спілкуватися з хворими людьми безпосередньо.

Як проводити профілактику?

Особливість профілактичних заходів проти ГРВІ та грипу полягає в тому, що обраний засіб має протистояти величезній кількості збудників. Щорічно в Україні курсують кілька десятків вірусів і до 5-7 штамів грипу, робити щеплення проти усього цього розмаїття інфекцій небезпечно. Залишається сподіватися лише на те, що поблизу не буде інфекції, проти якої у малюка немає імунітету?

Питанням ефективної профілактики ГРВІ та грипу медики займаються не покладаючи рук, і на сьогоднішній день у батьків є шанс захистити дитину від значної кількості ГРВІ та штамів грипу, якими можна заразитися. Препарат, що дозволяє створити такий захист, називається Еребра.

Що таке Еребра?

Противірусний засіб Еребра широкого спектру дії має рослинне походження. Основною діючою речовиною препарату є комплекс біологічно активних танинів, його отримують з листя обліпихи. Він проявляє високу противірусну активність, дозволяє зупинити розмноження вірусів на ранніх етапах, підвищує вміст інтерферону в клітинах хворих. Крім того, препарат Еребра має і виражену антимікробну дію.

Завдяки природному складу, Еребру можна застосовувати для малюків після досягнення трирічного віку для профілактики і лікування грипу та ГРВІ. Препарат показує високу ефективність, оскільки бореться з інфекціями на всіх етапах захворювання. Але справжньою паличкою-виручалочкою він стає для батьків, які прагнуть уберегти дітей від зараження. Еребра не тільки сама бореться з інфекціями, але і допомагає організму продукувати інтерферон.

З одного боку, біологічно активні добавки не дозволяють вірусу або інфекції потрапити в організм, з іншого – препарат допомагає імунітету людини природним шляхом знищити інфекцію, яка потрапила всередину.

Кому підійде Еребра?

Еребра не вимагає рецепта, його можуть приймати як дорослі, так і діти. Препарат ефективний для лікування і профілактики грипу, вірусів.

Як використовувати Еребру, щоб не захворіти?

Захищатися від інфікування слід в моменти, коли ризик захворіти високий. Якщо дитина йде в школу, на спортивну або творчу секцію, або ви плануєте відвідати поліклініку, дайте малюкові таблетку Еребри. Приймати ліки дуже просто: сублінгвальні таблетки тримати в роті, поки діюча речовина повністю не розчиниться. Час прийому варіюється від потреб людини і особливостей епідемічного періоду, може тривати від 3 днів до 3 тижнів.

Еребра створює на слизовій оболонці плівку, через яку не зможе пробитися інфекція, а, як відомо, грип та ГРВІ першим атакують горло. Еребра стане тим самим бар’єром, який не дозволить бактеріям потрапити в організм. Батьки не можуть захистити дитину повністю, але вони здатні дати їй зброю, щоб боротися з інфекціями ефективніше і до повної перемоги.

Еребра захищає від ГРВІ та грипу дітей та дорослих, тому в місцях скупчення людей в осінньо-зимовий період приймайте Еребру разом зі своєю дитиною.

Здоров’я всієї родини – запорука гарного настрою!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...