Як загрожує красі хлорована вода

Як загрожує красі хлорована водаЩе зовсім недавно вважалося, що хлор в невеликих концентраціях абсолютно не шкодить здоров’ю людини. Однак за останні десятиліття істотно погіршилася якість води, і щоб убезпечити людство від епідемій, в неї додають все більше хлору.

У такій кількості хлор стає справжньою отрутою сповільненої дії, який прискорює процеси старіння організму, погано впливає на стан шкіри, волосся і здоров’я в цілому. Хлорована вода шкодить шкірі голови і погіршує структуру самого волосся. Хлор здатний надмірно висушувати шкіру голови, а це призводить до зниження інтенсивності циркуляції крові в ній, внаслідок чого поживні речовини надходять до волосяних цибулин в недостатній кількості. Через такий згубний вплив хлору волосся стає помітно тьмяним, ламким і млявими.

Регулярне умивання хлорованою водою призводить до виникнення хімічних реакцій при безпосередньому контакті хлору з епідермісом. Шкіра стає пересушеною, схильною до лущення і різних запалень. Особливо страждають представниці прекрасної статі, що мають від природи суху шкіру.

Крім іншого хлорована вода із-за високого вмісту хлору в ній здатна викликати напади задухи і кашлю, сильні алергічні реакції. У цьому випадку щоденні гігієнічні процедури варто проводити за допомогою кип’яченої води, а вмиватися настоєм лікарських трав, таких як ромашка, м’ята, пелюстки троянди. Такі настої не тільки захистять вашу шкіру від негативної дії хлору, а й позначаться на її стані самим позитивним чином.

При умиванні водою з-під крана слід звертати увагу на стан очей, так як хлор здатний при попаданні на слизову викликати сильне роздратування. Такий вплив призводить до почервоніння очей, неприємного відчуття печіння. Регулярне умивання подібною водою здатне викликати синдром сухого ока, надзвичайно болючого і не естетичного стану.

Щоб уникнути подібних несприятливих для вашого здоров’я і краси наслідків, слід по можливості захистити себе від використання хлорованої води. В ідеалі необхідно використовувати очищену або бутильовану воду. Також воду з-під крана можна прокип’ятити або додати в неї трохи харчової соди.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...