Як зацікавити батька в плануванні дитини

Як зацікавити батька в плануванні дитини Часто жінка відчуває гаряче бажання стати матір’ю, але її чоловік не відчуває особливого захоплення при цих думках. Але в процесі планування дитини повинні бути усвідомлено залучені обоє. Не можна просто поставити чоловіка перед фактом про швидке батьківство, оскільки наслідки такого вчинку можуть бути самими негативними. Жінці потрібно проявити мудрість і терпіння, щоб домогтися активної участі чоловіка в плануванні.

Головне завдання – поступово підготувати чоловіка до думки про майбутню вагітність і появу дитини. Якщо жінка планує малюка, керуючись почуттями та емоціями, то чоловікові необхідний час, щоб оцінити ситуацію і прийняти раціональне рішення. Адже з моменту появи нового члена сім’ї на чоловіка лягає велика відповідальність – матеріальна і моральна. Буде зовсім не зайвим поговорити з чоловіком про це, разом порахувати доходи сім’ї і майбутні витрати при народженні дитини. Можна заспокоїти чоловіка тим, що спочатку малюк потребуватиме тільки в грудному молоці, а одяг, коляску та інші приналежності подарують родичі. Витратитися доведеться хіба що на памперси.

Деяких представників сильної статі при плануванні вагітності турбує емоційний аспект – зміни, які стануть відбуватися з дружиною, він може боятися змін в інтимному житті. Багато хто побоюється втратити свою незалежність і свободу. Жінці потрібно враховувати особливості чоловічої психології, навчитися розуміти чоловіка. Зайвий натиск, тиск на чоловіка, докори і критика можуть привести зовсім до іншого результату і зруйнувати відносини.

Жінці потрібно діяти тонко й ненав’язливо. Наприклад, позітхати мрійливо, розповідаючи про вагітність подрузі. Можна купити журнал про вагітність або дітей і покласти його на видному місці. Частіше звертати увагу чоловіка на чоловіків, які гуляють з колясками, при цьому говорити йому, яким він буде чудовим батьком, як його буде любити ваш малюк.

Звичайно, не варто очікувати швидких результатів. Будь-якій людині необхідно якийсь час для того, щоб звикнути з новою думкою. Жорсткість і категоричність в даній ситуації недоречні. Дружині потрібно бути гнучкою, шукати компроміси. Можливо, чоловік зараз не готовий до народження дитини, але через рік-півтора він сам наполягатиме на цьому.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...