• Без категорії

Як втекти з жахливого побачення

Як втекти з жахливого побаченняПобачення можуть бути як прекрасними, так і жахливими. Найпростіше залишатися відкритою, побажати хлопцю гарного вечора і піти, але багато хто не може зважитися на такий крок і терплять до переможного кінця. Багато дівчат соромляться піти з побачення, боячись тим самим образити хлопця. Але бувають випадки, коли терпіти його компанію стає просто нестерпно, і потрібно терміново щось придумати, щоб втекти.

ТОП-5 способів піти з жахливого побачення:

  1. Друг в біді

Заздалегідь домовся з кимось із близьких, щоб він подзвонив тобі під час зустрічі. Якщо побачення вдале, то ти завжди можеш дати “відбій”, ну а якщо потрібно бігти, то роби стурбоване обличчя і говори, що скоро будеш. Головне – не переграти, тому що людина, від якого ти намагаєшся втекти, може злякатися і запропонувати свою допомогу (а в особливо важких випадках тобі і зовсім не вдасться позбутися його). Придумай прийнятну відмовку, по якій тобі потрібно терміново піти, і накивати п’ятами.

  1. Вистава

Якщо ти точно впевнена в тому, що покинути заклад потрібно негайно, повідом про це подругу або друга. Найкраще, якщо вони будуть заздалегідь поінформовані про твоє побачення і підготуються до такого повороту подій. Попроси когось смс-повідомленням прийти і забрати тебе під будь-яким приводом. Це потрібно робити швидко, щоб твій новий знайомий не встиг отямитися і висловити протест.

  1. Головний біль

Можна вдавати, що ти нездужаєш. Зробити томний вид і запідозри у себе температуру, або скажи, що жахливо розболілася голова, і тобі потрібно прилягти. Виклич таксі і відмовся від пропозиції провести тебе.

  1. Аварія

В цьому випадку тобі доведеться принести в жертву одяг, але її ж завжди можна випрати. Випадково перекинь на себе склянку з соком, або ляпни кетчупом на блузку. Вибачся і скажи, що в такому вигляді ти не можеш продовжувати спілкування. Іди.

  1. Аварія-2

Якщо ти не сором’язлива, то можеш сказати, що у тебе почалися місячні, а під рукою, як на зло, немає ні прокладки, ні тампона. Він може запропонувати тобі допомогу і сходити в аптеку, але в цьому випадку ти можеш послатися на болі внизу живота і сказати, що в “ці дні” ти – не ти, і тобі терміново потрібно додому, під теплу ковдру.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...