Як впливає на секс постільна білизна?

секс і постільна білизна

Найзручнішим місцем для утіх любовних можна сміливо назвати ліжко. Саме тому дуже важливим є тканина, з якої вироблена постільна білизна, а також її колір. Якщо Ваша постіль застелена синтетичною постільною білизною, швидше за все романтичний вечір втратить свою красу і чарівність, адже така білизна дуже сильно електризується! На тілі і на голові волосся встане дибки. А якщо до цього пальці коханої Вами людини роздаватимуть електричні розряди замість ласки, то настрій і зовсім може бути зіпсовано. На щастя, з синтетики постільну білизну не шиють, однак серед виробів домашнього текстилю Ви можете зустріти, наприклад, покривало на ліжко, виготовлене з синтетичного матеріалу. Тому, якщо Ви прийняли рішення займатися сексом на ліжку яке не розбирається, подумайте про можливі наслідки перш, ніж приступите до любовних утіх.

Шовкова льняна постільна білизна

Втекла ковдра, полетіло простирадло – ці слова повною мірою відображають ситуацію з шовковою постільною білизною. Герої багатьох любовних романів займаються сексом саме на простирадлах з шовку. У реальному житті цей процес на любителя. Можна порівняти з автомобілями: хтось захоплюється Мерседесом, а хтось у захваті від вітчизняних Жигулів. Звичайно, у шовкової постільної білизни в спекотну літню ніч є незаперечна перевага – Ваша постіль володіє приємним прохолодним ефектом. Але от чи захочете Ви пірнути в холодне ліжко зимовим вечором? А крім цього, ковдра постійно тікає на підлогу, або простирадло, вічно гуляє по ліжку. Звичайно, люди з почуттям гумору оцінять це дійство, але якщо Ви вирішили провести романтичний вечір, навряд чи така постільна білизна сприятиме налаштуванню на потрібний лад.

У спекотну літню ніч постільна білизна з льону буде просто знахідкою. Вона прекрасно пропускає повітря і відмінно вбирає вологу, що утворилася Вашими розпаленими тілами. Однак для сексу така білизна досить жорстка. Освоюючи Камасутру на лляних простирадлах, Ви легко можете пошкодити шкіру на колінах і ліктях.

Бавовна і її різновиди.

Постільна білизна з сатину, ніжно огортає тіло, не б’є струмом, а на дотик м’яке шовку. Постільна білизна з бязі підлаштовується під погоду: влітку Вам буде прохолодно, взимку – тепло. Ось тільки часто, замість натуральної бавовни, продавці пропонують синтетику, до речі, для тіла не дуже корисну. На такій білизні буде душно, до того ж вона здатна викликати алергію. Як же визначити натуральну постільна білизну? 100% бавовна абсолютно не боїться пральної машини і праски. Якщо після прання Ваше простирадло “перекосилось” – це говорить про те, що виробники використовували ненатуральний матеріал. Але про це Ви дізнаєтеся вже після покупки. А от якщо Ви ще не вирішили яку купити постільну білизну, обов’язково подивіться на маркування. Якщо в складі написано “бавовна 100%”, а рекомендації по догляду говорять “праска з однією точкою”, значить перед Вами постільна білизна з синтетики, яка “боїться” високих температур.

Якщо Ви зайшли в магазин або вирішили придбати постільну білизну в Інтернет магазині, де працюють грамотні консультанти, то вони обов’язково порадять Вам вибрати бавовняну постільну білизну, у складі якої буде невеликий вміст віскози. Саме бавовна здатна дихати, а віскозні нитки, в бавовняній основі, покращують вбираючі властивості постільної білизни і продовжують термін служби комплекту. КПБ зі змішаної тканини здатний разом з Вами прожити і радості першої шлюбної ночі, і багато інших, аж до рожевого весілля, а може і значно довше.

Колір постільної білизни

Крім тканин, які використовуються для виробництва постільної білизни і можуть або розчарувати Вас, або порадувати, варто звернути увагу на колір цих виробів, з якими Ви стикаєтеся щоночі.

Давно відомо, що колір впливає на емоційний стан людини, не оминула ця здатність стороною і постільну білизну. Отже. Якщо Ваша постільна білизна червона або помаранчева – Вас чекають пристрасті в ліжку. Вранці Ви будете в прекрасному бадьорому настрої. Рожеві та фіолетові простирадла здатні пробудити ніжність і ліричність. Блакитна постільна білизна може зробити Ваш секс скороминущим, оскільки Ви просто швидко заснете. Постіль блакитного кольору відмінно підійде, якщо Ви страждаєте безсонням, але не в ніч, коли Ви вирішили не спати. Зелена постільна білизна розслабляє, знімає напругу, розкриває чуттєвість і підвищує емоційність. Чорна постільна білизна має збудливу дію, чудово підкреслюючи вигини тіла. Вона сексуальна і приваблива. Однак, пам’ятайте, що чорний колір, у великій кількості, здатний діяти гнітюче. Біла постільна білизна, безумовно, – це класика. Такі комплекти білизни дарують відчуття свіжості, ніжного комфорту, затишку. У такому кольорі панує легкість, незайманість. Це колір нареченої, дівчини, яка ще не знає пристрасті. До речі, саме білу постільну білизну прийнято дарувати як весільний подарунок і саме білі комплекти дівчата отримують як придане.

Незалежно від того якого кольору і з якого матеріалу Ваша постільна білизна, головне – вона має бути чистою. Несвіжі простирадла це не тільки негігієнічно, але набуваючи специфічного запаху, така постіль здатна забити природні аромати тіла – феромони, які власне і притягують людей один до одного. Приділяйте увагу своїй постільній білизні і вона Вас не підведе в найрадісніші хвилини Вашого життя. Доброї Вам ночі!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...