ЯК ВЛАШТУВАТИ ДОМАШНІЙ НОВИЙ РІК ДЛЯ ДИТИНИ В КАРАНТИН

Через карантин відправитися з дитиною на святкову виставу – не варіант. Як же тоді допомогти їй продовжити свято?

Новий рік – це перш за все свято очікування див для дітей. І не варто повністю відмовлятися від нього через пандемію. Свято можна зробити домашнім і організувати його самостійно. Знадобиться трохи терпіння, оптимізму і впевненості в своїх силах.

  1. Зробіть костюми

Святковий настрій створюють не тільки ялинки і прикраси, а й новорічні костюми – в тому числі для дорослих. Не бійтеся виглядати смішно або безглуздо, головне, щоб у кожного був свій образ. Для цього достатньо окремих яскравих деталей: склеєний з ватману ковпак чарівника, плащ супергероя або корона. Можна використовувати аквагрим або тимчасові тату.

  1. Додайте декору

Важлива умова – декор повинен бути безпечним для дитини і всієї родини, а значить – відповідати віку.

Можна розвісити по будинку гірлянди, розписати дзеркала фарбами, тематично прикрасити ялинку, разом зробити листівки з побажаннями.

  1. Підключіть творчість

Традиційний віршик під ялинкою не почуєте без належної мотивації. Малюки навряд чи стануть розповідати віршики на табуретці перед мамою з татом.

Але їх можна мотивувати тим, що ялинкова іграшка – зайчик, білочка або інша тварина – в обмін на віршик відкриває свій секрет. На практиці це означає кілька невеликих солодких сюрпризів, які варто заготовити заздалегідь і вручати за розказані вірші.

  1. Конкурси з символом року

Символ 2021 року – бик. Можна пограти в гру, коли кожен по черзі називає мультфільми, фільми, книжки або казки, де фігурував бичок. Хто назве більше – отримує солодкий приз.

  1. Новорічний квест

Для цього потрібно придумати ланцюжок цікавих завдань, виконуючи які дитина з вашою допомогою буде знаходити нові підказки. У підсумку вони повинні привести до невеликого, але приємного подарунку.

  1. Придумайте сімейну новорічну традицію

Якщо вона приживеться і буде повторюватись з року в рік, дитина на все життя запам’ятає тепло і радісні відчуття від спільного дійства. Традицією може бути спільне випікання печива, складання списку бажань на Новий рік (не тільки матеріальних), поїздка в ліс і ліплення сніговика.

  1. Організуйте онлайн-дзвінок Діду Морозу

Для цього є спеціальні платні сервіси, можна також домовитися з друзями або родичами, у кого є костюм Діда Мороза. У певний час ви зателефонуєте їм по відеозв’язку, і дитина отримає своє чарівне привітання.

Можна трохи схитрувати: перед дзвінком написати «Діду Морозу» повідомлення, чим ви щойно займалися з дитиною, у що грали, щоб при спілкуванні з малюком Дід Мороз згадав про це і вразив дитину тим, що все-все бачить.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...