Як визначити свою ідеальну вагу

Як визначити ідеальну вагуІснує багато методів які дозволяють визначити ідеальну вагу, більшість з них можна знайти в Інтернеті у вигляді всіляких калькуляторів, однак вони не враховують багато факторів: помилки, статуру, вік і тп. Саме тому пропонуємо вам простий спосіб визначення вашої ідеальної ваги.

Найпростіше і найчастіше використовують формулу ІМТ (Індекс Маси Тіла) Кетлера. Рахуємо: вага (кг) ділимо на зріст (м) в квадраті. Тобто, якщо жінка важить 54 кг, її зріст – 1,64 м. Значить, ми 54 маємо поділити двічі на 1,64. Результат – 20. Жінки-астеніки (жінки з тонкою кісткою) – можуть вважати свою вагу ідеальною, якщо після всіх обчислень в них виходять цифри 19, 20. У гіперстеніків (жінки з широкою кісткою) – індекс ваги повинен бути 23, 24. У жінок середньої комплекції – 21 або 22.

Це досить простий спосіб визначення ідеальної ваги жінки, але існує безліч факторів які можуть здвинути планку вашого показника і це буде нормально. Наприклад, якщо ви займалися спортом, пройшло не більше року після останньої вагітності. Не варто и забувати, що не тільки надмірна вага погано відображається на здоров’ї, але і її недостача теж має вас насторожувати.

Для зменшення своєї ваги найкращими варіантами є заняття спортом, легка невиснажуюча дієта, регулярний секс та часті прогулянки на свіжому повітрі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...