Як визначити стать дитини народними методами

Спробувати визначити стать дитини можна за допомогою народних методів

Для більшої частини майбутніх батьків має велике значення, якої статі буде їх дитина. Звичайно, визначити стать майбутньої дитини зараз можна з допомогою УЗД, але багатьом цікаві й додаткові методи.

Вгадати стать дитини можна за допомогою народних методик і способів, їх популярності сприяє впевненості у ймовірності заподіяння шкоди від УЗД майбутній дитині. Але, на жаль, вони не дають стовідсоткової точності.

До подібних ворожінь людей підштовхує і підсвідома впевненість у тому, що протягом стількох століть люди не могли не створити хоча б приблизну технологію визначення статі дитини за зовнішніми ознаками вагітної жінки.

Існують напрацьовані століттями звички. Наші предки були хліборобами і скотарями, і стать новонародженого навіть дуже впливав на рівень життя всієї родини. Все залежало від того, який устрій був у тій чи іншій країні, де готували посаг (для дівчинки), а де – калим (для того, щоб син одружився). Ось люди і намагалися хоч якось передбачити своє майбутнє, і на що вони можуть сподіватися після народження дитини.

Так до чого ж зводяться подібні спостереження?

  • Наприклад, якщо живіт вагітної жінки випирає огірком – це до хлопчика, лунає в талії – до дівчинки. Або випирає вправо – до хлопчика, вліво – до дівчинки.
  • Значущі і зміни у фізіології: сильніше починають рости волосся – буде хлопчик, підвищується пігментація – буде дівчинка, ареоли навколо грудного соска світлі – хлопчик, темні – дівчинка.
  • Є навіть такий спосіб: вагітній жінці несподівано кажуть: «Ти де руки забруднила»?! Якщо жінка дивиться на долоні – буде хлопчик, а якщо дивиться на тильні сторони – до дівчинки.
  • Пігментація на животі вагітної говорить про народження дівчинки.
  • Буде дівчинка, якщо плід в утробі штовхається ніжками зліва і, якщо під час вагітності сильно збільшилися груди. Якщо під час вагітності у жінки часто болить голова і підвищується волосистість по всьому тілу, – народиться хлопчик.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...