Як визначити розмір грудей для вибору бюстгальтера

Як визначити розмір грудей для вибору бюстгальтераВибір бюстгальтера для вагітної справа досить відповідальна. Не важливо, обирає його для себе жінка під час вагітності або чоловік планує піднести в подарунок коханій що-небудь особливе. Якість, матеріал виготовлення, форма, дизайн все це грає не останню роль, але в першу чергу, звичайно, він повинен ідеально підійти під форму грудей жінки, щоб не зіпсувати сюрприз. Для цього потрібно знати його розмір.
Підбір розміру будь-якого одягу в наш час досить важка справа. Різні маркування в залежності від країн виробника, а в кожній країні ще й свої стандарти, я вже не кажу про кустарному виробництві, яке взагалі без примірки краще не брати. Як же не заплутатися у всьому цьому розмаїтті, адже не все дозволяють приміряти річ, а тим більше нижню білизну. До того ж роблячи покупку для подарунка навряд чи можна приміряти.

Знімаємо міркуДля визначення розміру необхідно обміряти обхват грудей у двох позиціях: під грудьми щільно притискаючи кравецький метр до тіла, при цьому потрібно робити це в звичайному стані дихання, не на вдих чи видих. Друга мірка робиться по сосках, в цьому випадку обмір повинен робитися вільно, без щільного обтягування сантиметром. Для власниць великих грудей, другий обмір потрібно робити, надівши підтягаючий бюстгальтер. Віднімаємо від другого показника перший і отримує третє число.

Тепер керуючись цими трьома числами можна вибирати потрібний розмір бюстгальтера з таблиці. Його розміри складаються з двох величин: об’єм тіла, що коливається для жінок від 70 до 100 см. і повнота чашечки, вона коливається від 10 до 21 см. і пишеться або цифрою від 0 до 5, або буквами: АА, А, В; С; D; DD. Це стосується радянських виробників. В інших країнах, розмір визначається дещо інакше. Найбільш популярна білизна з Італії та Франції. Для визначення їх розміру потрібно від другої мірки відняти першу і розділити на 6. Наприклад, під грудьми 72 см., а самі груди 94, значить (94-72) / 6 = 3,7.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...