• Без категорії

Як вивчати іноземну мову без акценту

Як вивчати іноземну мову без акцентуДля того, щоб успішно спілкуватися на чужій мові, необхідно не тільки навчитися правильно і красиво розмовляти, але і розуміти, що тобі говорять. Якщо ти хочеш оволодіти іноземним акцентом і підвищити шанси на плідну комунікацію, прагни наслідувати іноземній мові. Копіюй інтонацію носіїв, і тоді з часом тобі стане набагато простіше розуміти їх мову, не дивлячись на незвичний для твого вуха акцент.

Дослідники з університету Манчестера, Великобританія, привернули до своєї роботи волонтерів з Данії, яким демонстрували діалоги з незвичним для них акцентом. Перед програванням діалогів, учасникам давали різні інструкції про те, що робити після. Половину учасників попросили імітувати акцент, повторюючи діалог, а інших – записати почуте. В результаті виявилося, що ті, хто імітував іноземну мову, краще розуміли її згодом, ніж ті, хто записував.

«Коли ми слухаємо когось з дуже сильним акцентом і говоримо з ним, використовуючи цей акцент, ми починаємо розуміти цю людину набагато краще», – укладають учені, попереджаючи не перестаратися, адже деякі люди можуть прийняти таку нешкідливу імітацію за насмішку.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...