• Без категорії

Як вирахувати дату пологів?

Як вирахувати дату пологів?Вагітність триває 41 тиждень, вважаючи з першого дня останньої менструації. Це середня величина, а значить, вона може мінятися в межах декількох днів в ту або іншу сторону. Насправді, неможливо точно обчислити нормальну тривалість вагітності. Всі вважають по-різному.

Щоб взнати передбачуваний день пологів, додайте 9 місяців до дати зачаття, або приплюсуйте 9 місяців і 14 днів до дати останньої менструації.

В деяких випадках можна з точністю визначити час зачаття: якщо впродовж одного менструального циклу у Вас були тільки одні статеві зносини, якщо ви постійно вимірювали базальну температуру, якщо при лікуванні безплідності овуляція була викликана штучним шляхом, або Ви скористалися допоміжними методами репродукції. У випадку з АЧ або штучної інсемінації дата пологів так само визначається досить легко.

Лікарі для вирахування терміну вагітності користуються поняттям "тижня аменореї". Відлік вашої вагітності йде від першого дня останньої менструації. Жінки, як правило, пам’ятають це число. Проте не виключається неточність при обчисленні дати зачаття.

У разі коли тривалість вашого циклу непостійна і овуляція відбувається у різний час, а також при сумнівній даті зачаття, існує вірогідність, що передбачувану дату пологів дитини можна визначити з точністю до 3 днів за допомогою ехографії в період між 6-й і 14-й тижнями аменореї і поправити перший розрахунок у разі неспівпадіння.

Спостережувані відхилення від середньої тривалості природної вагітності показують, що плід дозріває в різні терміни. Ці відхилення намагалися пояснити національною приналежністю і відмінністю в харчуванні жінок, але дані, якими ми розташовуємо не дозволяють зробити який-небудь точний висновок. У будь-якому випадку визначення дати передбачуваних пологів дозволить Вам наперед підготуватися до цієї великої події і постійно контролювати розвиток Вашого малюка.

Джерело: med-help

Поділитися в...

Вас може зацікавити...