Як викликати пологи самостійно?

Як викликати пологи самостійноЯкщо термін вагітності перевалив за 40 тиждень, то лікар-гінеколог зазвичай приймає рішення, чи варто стимулювати пологи. Перед тим, як викликати пологи, медики перевіряють стан пацієнтки, звертаючи увагу на те, чи правильно протікала вагітність. При відсутності протипоказань приймається рішення викликати пологи на 40 тижні, тому «Переношена вагітність» становить небезпеку для мами і дитини так само, як і «недоношена». Серед можливих наслідків ризик родової травми через ущільнених кісток черепа дитини, осідання навколоплідних вод в шлунку і легенів малюка, а також його чутливість до нестачі кисню.

Перед тим, як викликати пологи, необхідно знати, чи відсутній конфлікт резус-факторів крові матері і дитини, чи не спостерігається відшарування плаценти, чи не відбулося відхід навколоплідних вод без настання родових сутичок. Залежно від цих умов приймається рішення, чи можна викликати пологи, або заборона на стимуляцію пологів. Також на рішення доктора впливають результати УЗД, психологічний стан вагітної та її фізіологічні параметри (при менструальному циклі більше 28 днів термін вагітності більше 40 тижнів вважається нормальним).

Медикаментозно стимулювати перейми можна шляхом вливання за допомогою крапельниці гормону окситоцину. Це має відбуватися в умовах стаціонару. Проте, у ряді випадків лікар може підказати, як викликати пологи самостійно. Допомогти початку переймів повинно збільшення числа скорочень матки. Досягти це можна кількома методами, дотримуючись обережності. Найпопулярніші способи – це застосування лікувальних засобів народної медицини, касторової олії, фізичні навантаження і секс.

Шанувальники народних методів радять перед тим, як викликати пологи самостійно, вживати в їжу свіжу буряк і листя петрушки. Наблизить початок родової діяльності також включення в раціон харчування овочів і фруктів. Багаті клітковиною овочеві страви сприяють посиленню очищення кишечника. Це сприяє скороченню м’язів матки і сприяє початку пологів. Петрушка, як натуральний афродизіак, також сприяє скороченню матки шляхом підвищення сексуального потягу або під час статевої активності.

Тим, хто не знає, як викликати пологи самостійно, народні цілителі рекомендують відвар з листя малини. Сушене листя малинового куща необхідно залити окропом і дати добре настоятися. Вживати потрібно не менше чотирьох чашок відвару в день, бажано в гарячому вигляді. Це стимулює пологи, розм’якшує матку, сприяє розширенню її отвори і допомагає знизити больові відчуття під час переймів. Цей метод не вітається медиками на увазі активного впливу компонентів відвару на організм вагітної жінки. Тому приймати рішення, чи можна самостійно викликати пологи таким способом, потрібно з обережністю. Менш агресивно діє холодний відвар з листя малини. Його компоненти поступово роблять м’язи матки більш еластичними і готують організм до виходу малюка.

Як викликати пологи самостійно за допомогою касторової олії? Цей спосіб теж відноситься до методів підвищеного впливу на організм для стимуляції пологів. У свіжий апельсиновий сік необхідно додати 50-60 м касторової олії і випити цю суміш. Касторка – відомий засіб для послаблення стільця. Після прийому даного препарату у вагітної починається ефективне виведення з організму вмісту кишечника в процесі дефекації, що тягне за собою активний початок сутичок за допомогою скорочення матки. Слід бути обережними з дозою касторки. Передозування спричиняє тривалу діарею і зневоднення організму вагітної. Незважаючи на суперечливі судження про безпеку цього методу, він іноді застосовується акушерками в пологовому будинку. Більш м’яким способом стимулювати перейми самостійно є очищаюча клізма на основі соляного розчину. Акуратність в проведенні процедури повинна супроводжуватися ретельним дотриманням дозування компонентів і кількості розчину в клізмі.

Вагітним, які шукають спосіб, викликати пологи з користю для організму, підійде помірне фізичне навантаження. Якщо майбутня мама живе на одному з верхніх поверхів, то їй підійде щоденний підйом по сходах будинку самостійно без використання ліфта. Добре стимулюють сутички йога для вагітних і щадні вправи.

Помічником в тому, як викликати пологи самостійно, стане секс. Якщо дотримувати акуратність в цьому процесі, то без праці можна викликати пологи в домашніх умовах. Помірний секс сприяє виробленню в організмі жінки гормону окситоцину, який стимулює пологи, а також отриманню зі сперми чоловіка простагландинів, розм’якшуються матку. Під час оргазму скорочуються м’язи жіночого статевого органу, що сприяє початку швидкій появі малюка.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...