ЯК ВИХОВУВАТИ ДІВЧИНКУ: СЕКРЕТИ І ТОНКОЩІ З НАРОДЖЕННЯ

«Не родись красивою, а родись щасливою», – говорить народна мудрість. Дійсно, краса – поняття відносне. Головне, відчувати себе красивою – це забезпечує впевненість у собі та своєму житті.

Всі наші комплекси і сильні сторони, невдачі і перемоги в дорослому житті родом з дитинства. Це мамин голос, який звучить в нашій голові і запевняє нас у тому, що ми ні на що не здатні, або, навпаки, можемо перевернути гори. Це татове ставлення до сім’ї, до своєї чоловічої відповідальності, яка наклала відбиток на все наше життя, ставлення до чоловіків і до себе. Будь-яка дія батьків здатна впливати на життя своїх дітей в дорослому віці. Тому дотримуючись певних правил у вихованні доньки, ви допомагаєте їй досягти щастя і внутрішньої гармонії в майбутньому.

Впевненість в тому, що вона красива. Є безліч красивих жінок, які не відчувають себе такими, так як батьки їм про це ніколи не говорили в дитинстві, або критикували їхню зовнішність. Це є джерелом низької самооцінки, комплексів, готовності бути з першим зустрічним, який зверне на неї увагу.

Також такі жінки часто стають жертвами домашнього насильства, так як підсвідомо вважають, що заслуговують такого ставлення і нічого кращого їм «не світить». Якщо ви не хочете такої долі для своєї дочки, хваліть її зовнішність, навіть якщо вона не є ідеалом краси. Заохочуйте спроби доглядати за собою, прищеплюйте хороший смак, запишіть дівчинку в спортивну секцію. Адже краса – це не стільки зовнішні дані, скільки вміння працювати над собою і подати себе оточуючим.

Любов не потрібно заслуговувати. Частіше демонструйте дочці, що ви любите її навіть коли вона вередує або не радує вас успішністю в школі. Думка про те, що тебе не можуть любити просто так, що любов потрібно заслужити – причина появи комплексу жертви. Частіше кажіть донечці, що любите її просто так, і будете любити навіть, якщо її поведінка вас засмучує, цілуйте і обіймайте.

Виховуйте у дочки доброту і співчуття. Це дуже важливі якості для розкриття жіночності. Дозволяйте їй піклуватися про близьких, тварин або рослин. Будьте вдячні їй за прояви турботи на вашу адресу.

Активність і лідерство. Заохочуйте ініціативність та лідерські якості в дитині. Не потрібно насаджувати їй стереотип, що головним має бути чоловік, а їй залишається лише підкорятися. Така позиція не актуальна в наш час, коли жінка може не вибирати між сім’єю і кар’єрою, а домогтися успіху у всіх сферах свого життя.

Самостійність і навички самообслуговування. Кожна людина, незалежно чоловік це чи жінка, повинна вміти подбати про себе і близьких. Нехай у дитини буде своя зона відповідальності в будинку, наприклад, миття посуду. Також важливо прищеплювати найпростіші навички самообслуговування – вміти приготувати просту їжу, пришити ґудзик і т. д. А якщо щось не виходить, завжди можна покликати на допомогу рідних.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...