Як відзначити 9 травня з дітьми

den pobediДень перемоги має бути святом для наших дітей. Відзначити 9 травня з дітьми можна по-різному, для початку варто відразу визначиться з форматом заходу. Він залежить не тільки від ваших поглядів на цей день і його роль в історії, а й від фінансових та фізичних можливостей, від віку дітей і т.п.

У першу чергу, варто в доступній формі розповісти дітям про суть цього свята і його символи. Чим краще дитина зрозуміє важливість цієї дати і те, який подвиг здійснили ветерани, тим більш щирою буде участь дитини у всьому, що ви заплануєте далі.

Ходити або не ходити на офіційний парад та інші заходи — кожен вирішує сам. Якщо це буде перший парад перемоги в житті дитини — сходити потрібно однозначно.

9 травня — це завжди вихідний день, в місті буде багато виступів і різних зон відпочинку, залежно від віку та інтересів вашого чада ви зможете підібрати ту програму, яка припаде до душі малюку. Традиційно цього дня дають показові виступи різні міські секції та клуби. Якщо ваші діти захоплюються спортом, то таке видовище їм сподобається.

Не менш цікавими будуть тематичні виставки в музеях і виставкових центрах.

Традиція відвідувати пам’ятники і братерські могили більше властива тим, у кого на війні загинули родичі, але насправді це дуже правильно — віддати данину пам’яті тим, кого вже немає з нами, тим більше, що мало у кого пращури не зіткнулися з війною, адже вона прокотилася по всьому Союзу.

Ближче до вечора можна піти в філармонію чи театр, напевно, у них буде спеціальна програма.

Чимало людей воліють зібратися за сімейним столом і відзначити День перемоги не великим застіллям. Такі посиденькі найчастіше супроводжуються старими військовими фільмами, розповідями старих і задушевними розмовами, але будьте готові до того, що діти швидко втомлюються від таких заходів. У кращому випадку вони втупляться в телевізор.

Якщо є можливість, краще відвідати своїх стареньких родичів. Повірте, навіть якщо вони не воювали і не пам’ятають війни, їм все одно буде дуже приємно.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...