Як відходять води у вагітних

wodiБагатьох жінок, які народжують уперше, цікавить, як відходять води у вагітних, і цей страх дійсно обгрунтований. Як зрозуміти, що дійсно відходять води? Вся справа в тому, що вони не обов’язково відходять цілим «водоспадом», в оболонці може з’явиться маленька дірочка і води не просто відійдуть, а будуть поступово просочуватися, тобто підтікати.

Підтікання вод визначити досить важко, адже у багатьох жінок наприкінці вагітності можуть бути рясні виділення, і визначити, що це саме води підтікають, досить складно. Тут може допомогти проведення тесту на підтікання вод. Проводить його гінеколог за допомогою тампона. А вдома ви можете провести таий тест — покладіть у промежину чистий шматок тканини. Багато жінок характеризують процес відходження вод як відчуття «вологи», яка не має ні кольору, ні запаху.

Також потрібно знати, що якщо води дійсно відійшли, то незабаром в області живота з’являться спазмові відчуття.

Якщо тільки ви відчули, що почали відходити води, відразу ж звертайтеся до лікаря, адже крихітці без вод знаходиться в животику можна не більше 12 годин, подальше знаходження в животі небезпечне для життя малюка.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...