Як відволікти чоловіка або хлопця від комп’ютера – 7 жіночих хитрощів

Як відволікти чоловіка або хлопця від комп'ютера - 7 жіночих хитрощівЗ комп’ютерною залежністю у чоловіків сьогодні знайомі багато жінок. На грунті цієї залежності руйнуються відносини, розвалюються «сімейні човни», повністю зникає взаєморозуміння, припиняється участь батька у вихованні дітей. Комп’ютерна залежність вже давно поставлена фахівцями на один щабель з ігроманією, а також з алкогольною та наркотичною залежністю. Як можна відвернути чоловіка від комп’ютера і запобігти цей процес звикання до віртуального світу?

Задушевна розмова

Якщо ваші стосунки ще на тій стадії, коли чоловік ловить кожне ваше слово, і навіть день без вас – це борошно, то буде досить просто пояснити йому, що в реальному світі набагато цікавіше, і змагатися з комп’ютером ви не збираєтеся. Якщо ви будете красномовні, чоловік перейметься, і погана звичка зійде нанівець, так і не з’явившись. На більш солідній стадії (коли подружжя вже встигли трошки один від одного стомитись, а пристрасті молодості вляглися) задушевна розмова, швидше за все, результатів не принесе – потрібні більш радикальні методи.

Ультиматум – «або комп’ютер, або я»

Жорстко і некрасиво, але може допомогти!

Копіюємо поведінку чоловіка

Він відмахується від домашніх справ, приходить в ліжко у 2-3 ночі і відразу засинає, з ранку замість поцілунку випиває чай і відразу біжить до комп’ютера, не займається дітьми? Робіть так само. Дітей, звичайно, продовжуйте годувати / одягати / вигулювати (вони ні в чому не винні), а от чоловіка «солодкого» можна позбавити. Займайтеся своїми особистими справами, повністю ігноруючи і чоловіка, і свої обов’язки по дому. Через тиждень-два, він, можливо, втомиться їсти бутерброди, носити брудні сорочки і обходитися «без солодкого». Тоді й настане момент, коли ви зможете обговорити з ним проблему і знайти спільне рішення. Правда, якщо залежність сильна, цей варіант теж може не подіяти.

Клин клином

Варіант, що поєднує в собі два попередніх. Схема дії проста – сідайте за комп’ютер самі. Нехай тепер він вас вивуджує з віртуального світу, вимагає повернутися в сім’ю і психує від невизначеності (хіба мало, чим ви там так зайняті). Як тільки дійде до точки кипіння, ставте ультиматум – «не подобається? От і мені теж! ». Нехай відчує себе у вашій шкурі.

Вливаємося в його «сферу діяльності»

Тобто, починаємо грати (сидіти в соцмережах та ін.) Разом з ним. Захоплюємося до такої міри, щоб він сам злякався і відмовився від комп’ютера на користь реального життя. Цей варіант нерідко спрацьовує, але є один мінус – можна зануритися настільки, що вас саму доведеться «лікувати» від комп’ютерної залежності.

Повне блокування

Тут є різні способи. Наприклад, встановити пароль на вході в систему або в інтернет. Якщо чоловік не сильний в цій справі, то фокус з «глюком системи» буде вдалим. Правда, ненадовго. Рано чи пізно чоловік все дізнається або сам розбереться в цих «тонкощах». 2-й варіант кардинальний – відключати електрику (або просто «випадково» висмикувати дроти з роутера і ін.). 3-й варіант (за наявності знайомих-електриків) – відключати світло (інтернет) в той самий момент, коли чоловік зазвичай сідає за комп’ютер. Ніби як ви тут і не при чому, і, одночасно, чоловік вільний і наданий вам цілком і повністю. Мінус: якщо це буде повторюватися регулярно, чоловік дану проблему вирішить швидко – або розбереться з електриками, або купить модем.

 Спокуслива дружина

Тут уже – у кого на що вистачить фантазії. Чи буде це суперсмачна вечеря при свічках, еротичний танець або зухвале спокушання прямо біля комп’ютера – неважливо. Головне, щоб спрацювало.

 Культурна програма

Кожен день на той самий час, який чоловік після роботи використовує для занурення у віртуальний світ, плануйте новий цікавий захід. Квитки в театр навряд чи зацікавлять, а ось страйкбол, більярд, останній ряд кінотеатру, боулінг або картинг – це може спрацювати. Кожен день придумуйте що-небудь цікаве і захоплююче, і не забувайте нагадувати – що вам його дуже не вистачає в реальному житті.

Ну і останнє ….

Якщо чоловік проводить час за комп’ютером по роботі або за читанням новин – немає сенсу впадати в паніку. Краще навчитися займати свій час так, щоб вас не ображала відсутність уваги чоловіка. Тобто, стати самодостатньою.

Якщо ж залежність чоловіка ігрова, і вже діти забули, як виглядає нормальний тато, але і на роботі чоловіка не бачили 2-3 місяці, значить, настав час серйозної розмови і кардинальних змін в сім’ї.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...