Як відсвяткувати 6 місяців дитині

Як відсвяткувати 6 місяців дитині Півроку вважається першим ювілеєм у житті дитини. Шестимісячний малюк тільки починає пізнавати навколишній світ на дотик. Організація торжества необхідна не стільки для вашого сина чи доньки, скільки для вас самих. Адже вже півроку ви осягаєте нелегку роль батьків. І свято ви заслужили. Тим не менш, в цей знаменний день можна зробити багато цікавих речей, як з самою дитиною, так і з гостями.

На це свято слід запрошувати найближчих людей: бабусь, дідусів, хресних маму і тата, якщо дитина охрещена. Півроку малюка може стати приводом для того, щоб зібрати своїх рідних і представити нового члена родини.

Святковий стіл. Так як ваше чадо в цей час харчується лише молоком і прикормом, стіл ви можете організувати на свій розсуд. Бути на цьому столі спиртному чи ні – вирішувати вам, але все-таки це свято дитини, тому спиртне краще обмежити. Ні в якому разі не ставте стіл в кімнаті, де спить малюк. Поки приходять гості, нехай він грає в дитячій. Тільки коли всі гості зберуться, надягніть на іменинника святкові повзунки і кофточку і покажіть його родичам. Чому все потрібно робити саме так? У цьому віці, будучи в центрі уваги, ваш синок чи донька швидко втомиться і почне вередувати. А уявіть, як себе буде почувати дитина, якщо її будуть представляти кожному хто прийшов? Ні в кого терпіння не вистачить.

Що дарувати? У шість місяців малюк любить робити повторювані рухи. Він може без кінця закривати і відкривати коробочки, постійно викидати іграшки з ліжечка, натискати на одну і ту ж кнопочку. Подаруйте велику книгу з музичними кнопочками, що відкриваються міні-книжечками всередині. Постарайтеся вибирати неголосний музичний супровід, інакше подарунок для дитини обернеться кошмаром для вас.

На пам’ять. Обов’язково зробіть в цей пам’ятний день відбитки свого малюка. Для цього можна використовувати солоне тісто. На 1 склянку солі «екстра» візьміть 2 склянки борошна. Додайте води і замісіть тісто. Воно повинно вийти пластичним і не сильно тугим, щоб відбитки вийшли чіткими і не розтікалися. Зробіть два коржі. На одну повинні увійти 2 долоньки, на іншу – 2 ступні. Надайте їм круглу або прямокутну форму. Відбитки знімати краще, поки малюк спить. Прикладіть його долоньки до тіста і злегка натисніть. Те ж саме зробіть і з ніжками. Не забудьте потім витерти ручки і ніжки. Зробіть по 2 дірочки, в які пізніше проденете мотузку. Коли висохне, розфарбуйте за бажанням. Ці відбитки стануть не тільки окрасою дитячої, а й завжди будуть нагадувати вам і вашій дитині про цей пам’ятний день.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...