Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

Як відрізнити шкіряний гаманець від підробки

Як відрізнити шкіряний гаманець від підробки
Гроші люблять шанобливе відношення до себе, саме тому так важливо правильно підбирати аксесуари для зберігання грошей. Якщо Ви вирішили, нарешті купити собі якісну річ, зокрема шкіряний гаманець, то ви повинні знати декілька простих правил. Недобросовісні продавці так і норовлять продати неякісну річ за ціною шкіряного гаманця. Та чимало покупців через незнання, ведуться на їхні махінації. Сьогодні ми взнаємо, як правильно вибрати та купити гаманець жіночий шкіряний.

Перш за все, перед тим як купити гаманець, потримайте в руках обрану модель, як правило натуральний матеріал дуже приємний, м’який, гладкий, і еластичний. Щоб переконатися у еластичності шкіри необхідно натиснути на поверхню пальцем натуральний матеріал миттєво повернеться у початкове положення. Вироби з натуральної шкіри мають кімнатну температуру, до речі можна провести експеримент, для цього покладіть долоню на поверхню вироби, шкіра від вашої температури тіла нагріється і ще деякий час буде тримати ваше тепло, чого не зроблять гаманці зі штучного матеріалу. На прилавках магазинів часто можна зустріти жіночі гаманці з лакованої натуральної шкіри. Існує простий метод визначення натуральності матеріалу. Щоб дізнатись чи це, на лаковану поверхню треба легенько подихати, якщо запотівання відразу зникає, значить, це натуральна шкіра. Крім тактильного відчуття, шкіру можна визначити за запахом. Запах шкіри специфічний і нейтральний, злегка вловимий, тож жодних різких, неприємні «хімічних» запахів не має бути. Щоправда, сьогодні багато виробників ще на фабриці обробляють штучну шкіру спеціальною сумішшю, що імітує запах натуральної шкіри, так що на цей тест особливо покладатися не варто.

Як же визначити чи шкіра натуральна, якщо немає можливості потримати або понюхати гаманець, наприклад, якщо ви вирішили купити жіночий шкіряний гаманець через інтернет-магазину. Тоді вам потрібно вибрати перевіреного і надійного постачальника, який дорожить кожним своїм клієнтів. Одним з ознак надійного співробітництва, є розгорнуто наповнений сайт, з докладним описом товару та якісними реальними фотографіями. Сучасні технології дозволяють передати за допомогою світлин, дуже точно кожну деталь. Тому ретельно аналізуємо фотографії. На якісному фото, видно всю обробку, у гаманця з натуральної шкіри повинен бути відкритий зріз матеріалу, за яким видно, що матеріал щільний, з невеликим ворсом. Запаяні краї – явна ознака штучного матеріалу. Зверніть увагу на стібки, вони мають бути рівненькі, без ниток які стирчать у всі боки і не має бути слідів клею. Бажаємо Вам, щоб обраний шкіряний аксесуар став вашим улюбленим і прослужив довго!

Exit mobile version