Як відповідати на питання про колишніх

Як відповідати на питання про колишніхТвій хлопець цікавиться твоїм минулим життям. І, на жаль, не тим, в якому вузі ти вчилася або які книги любила в дитинстві. Ні, він хоче знати, скільки хлопців у тебе було до нього. А він у тебе не перший…

Інтерес цей зрозуміти можна, але питання взагалі-то не зовсім здорове. Як говорила одна моя знайома, скандал в цьому випадку майже неминучий. Але ж ти скандалу не хочеш? Значить, потрібно знайти спосіб розв’язати проблему малою кров’ю.

Отже, в ідеалі хлопець взагалі таке питання не поставить.

Але якщо задав, не гріх поцікавитися, чому він питає, і як твоя відповідь може вплинути на ваші відносини. Тому що якщо вирішальним моментом у вашій любові стане твоє минуле, то у відносин найкращі перспективи.

У принципі, можна сказати, що минуле не має ніякого відношення до теперішнього часу, і м’яко відмовитися говорити на цю тему. Цілком можливо, що твій хлопець прийме цю позицію. Але чи вистачить у нього сили волі остаточно зняти це питання з порядку денного?

Можеш сказати правду.

Це благородно, і згодом ти не зможеш дорікнути себе в брехні. Але чи здатний твій хлопець сприйняти чесну відповідь? Будь готова до того, що за свою чесність тобі, можливо, доведеться заплатити, особливо якщо друг у тебе ревнивий. Деяким чоловікам складно звикнутися з думкою, що його дівчина раніше любила когось іншого.

Якщо, почувши відповідь, він закриє цю тему назавжди, тобі повезло. Але для інших чоловіків це тільки старт. Вони із задоволенням починають копати далі, іноді доводячи ситуацію до нерозв’язної кризи.

Звичайно, є ще один варіант: звести кількість колишніх друзів до мінімуму. При цьому можна говорити, що раніше тобі було не до чоловіків, що ти вчилася і працювала…

Так що ж робити?

Брехня залишить неприємний осад і, цілком можливо, розкриється. Правда може заподіяти йому біль і виявитися причиною серйозного конфлікту…

Напевно, найкраща стратегія – сказати, що твої були або що був не йдуть з нинішнім коханим ні в яке порівняння.

І сама думка про інших чоловіків тобі настільки неприємно, що тобі і говорити про них неприємно. Та і значення немає – адже він у тебе єдиний!

Але вибирати стратегію поведінки тобі. Тому перш ніж відповісти на питання, подумай, який шлях ти вибереш. Це залежить і від тебе, і від твого хлопця. Іноді і брехня буває в порятунок…

До слова, питання про тих, що були, займають перші ступені в рейтингу фраз, яких не коштує вимовляти, коли твій чоловік поряд.

Джерело: proUA.com

Поділитися в...

Вас може зацікавити...