Як відновити груди після пологів

Як відновити груди після пологівБудь-яка жінка хоче після годування немовляти зберегти груди пружніми і красивими. У молодих мам частенько з’являються комплекси з цього приводу. Допомогти жінці відновити груди після пологів зможуть кілька простих рекомендацій.

На форму жіночих грудей негативно впливають: неправильне годування (застій молока, відтягування грудей); Неправильні зціджування грудного молока; різке припинення годування; носіння тісного бюстгальтера або відмова від него. Під час вагітності та годування треба, носити бавовняний бюстгальтер з щільнимиширокими бретелями і без кісточок. Чашки не повинні здавлювати молочні залози. Післе закінчення годування корисно обтирати груди холодною водою, щоб тонізувати шкіру. Важливо контролювати свою вагу: різка надбавка перевантажує груди и сприяє появі розтяжок.

Зміцнити м’язи грудей ви зможете, виконуючи СПЕЦІАЛЬНІ нескладні вправи.

  1. Міцно зчепивши пальці, підніміть руки на рівень лиця. Потім різкими рухами, долаючи напругу м’язів, спробуйте розвести руки в різні боки. Повторіть 10-12 разів.
  2. Витягніть руки в сторони і робіть ними обертальні рухи: п’ять кіл вперед, п’ять – назад.
  3. Виконайте вправу на віджимання. Опустившись на коліна, упріться руками в підлогу, тримаючи їх на ширині плечей. Голову опустіть, розслабте м’язи шії. Зігніть руки в ліктях, лікті повінні «дивитися» назовні. Потім руки Повільно віпряміть. Повторіть 10-12 разів.
  4. Ляжте на живіт, руки зігнувши в ліктях и покладіть за голову. На рахунок «раз» Повільно підніміть голову, відводячі назад лікті. На рахунок «два» постарайтеся підняти груди і плечі якомога вище над підлогою. На рахунок «три» и «чотири» повільно опустіться вниз. Виконайте вправу 5-6 разів.
  5. Спробуйте спертись на стіну прямо витягнутими руками, потім, зігнувши руки в ліктях, наблизьтесь до неї і різко відштовхніться. Зробіть 10-12 повторів.

Займаючись спортом, пам’ятайте про те, що заняття без бюстгальтера призводить до розтяжок і зміни форми грудей.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...