Як відлучити дитину від грудного вигодовування?

Як відлучити дитину від грудного вигодовуванняПерші роки життя дитини вкрай гармонійний час, якщо його не «туманять» батьки своїми різноманітними «уявленнями». Як відучити дитину від грудей

Так як же відлучити дитину від грудного вигодовування?

До року годувати, якщо мамі дозволяє здоров’я. Потім дитина плавно переходить на самостійне харчування: денні прийоми їжі повністю замінюються самостійної їжею, виключення рідкісні – наприклад, тривала поїздка, і обов’язково годувати, якщо дитина хворіє (додатковий людський інтерферон та інші вже звичні імуноглобуліни будуть вельми до речі). Залишається ніч. А потім мама вирішує, що вже достатньо (вирішує остаточно і не передумує, якщо сумніви присутні, то краще ще погодувати) і кидає за один вечір, щоб відлучити дитину від грудного вигодовування, краще на цей вечір куди-небудь піти (Не тероризувати дитини запахом молока). Але залишати дитину бажано з адекватним замінником рідної мами. Адекватність буде проявлятися в тому, що цей дорослий втішить-похитає, і не буде бігати, істерично голосячи: «на кого вона тебе покинула, як же ти бідненький тепер впораєшся».

Якщо Ви вирішили відлучити дитину від грудного вигодовування, головне, для себе вирішити і не складати відповідальність на гінекологів, які однозначно витріщають очі: «до року і не секундою більше». А коли вирішили, то не гратися з дитинкою в дам не дам – сьогодні ми вдома, можна і посмоктати, а завтра ми їмо в гості, і там якось не зручно. Якщо ці дві умови будуть дотримані, то все буде само-собою.

Годування більше 2 років, потрібно розбирати особливо. Але ні природних, ні соціальних, ні медичних показань для цього немає.

Все вище сказане підтверджується не одним випадком. Якщо чесно, то чим більше ви шкодуєте дитини, тим гірше робите і йому, і собі. Відучіть спочатку смоктати груди вдень, а вночі давайте, нехай смокче досхочу. Коли звикне до такого порядку, відучуйте вночі, буде просити, дайте йому попити те, що любить (кисіль, компот, молочко). Ночі три занепокоєння-а далі ніяких проблем. І найголовніше – не відходити від задуманого ні на крок, раз вирішили, що вдень не будете давати груди – як би не плакав дитина-значить і не треба йому давати.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...