• Без категорії

Як відчути оргазм

оргазмЯк відчути оргазм? Це питання цікавить велика кількість жінок. Адже у чоловіків такої проблеми немає – так уже розпорядилася природа. А от жінкам найчастіше потрібно докласти чимало зусиль, щоб випробувати найвищу насолоду. Як же наблизити цей довгоочікувана мить?

Ми не будемо зачіпати аноргазмію – патологічну нездатність переживати оргазм. Переважна більшість жінок здорові і абсолютно нормальні для того, щоб не мати ніяких проблем з його досягненням. Однак, як показує практика, 30-40% наших співвітчизниць взагалі не відчувають оргазм, або це трапляється в їх житті дуже рідко. Як же навчитися отримувати оргазм?

Чи можна навчитися відчувати оргазм?

Фахівці заявляють: “Так!”. Потужний і повноцінний оргазм під час кожного заняття сексом цілком реальний! Що ж для цього необхідно? Тільки дві речі:

  • Твоє бажання відчувати оргазм
  • Твоя віра в те, що ти гідна його отримувати кожного разу під час сексу.
  • Пізнаємо своє тіло

Неможливо навчитися відчувати оргазм, не знаючи себе і своє тіло. Яким чином можна це дізнатися? Відповідь проста – тільки шляхом вивчення і тренування.

Тобі варто зайнятися мастурбацією і постаратися довести себе до оргазму. Головне – вивчити свої ерогенні зони і навчитися контролювати свої сексуальні реакції. Освоївши цю техніку, ти зможеш відчувати оргазм і під час сексу з чоловіком.

У тебе можуть бути різні ерогенні зони, стимуляція яких може привести тебе до оргазму: груди і соски, статеві губи і піхва, зона промежини і низ живота. Спробуй все – пести різні місця свого тіла, які доставляють тобі найбільше задоволення.

Однак не забувай: головний важіль управління жіночим збудженням і жіночою сексуальністю взагалі – це клітор. Бувають винятки з правил, але ці слова справедливі для переважної більшості жінок. Тому під час мастурбації постарайся зосередитися на своєму кліторі – і ти не встигнеш озирнутися, як прийде потужний і яскравий оргазм!

Секрети досягнення оргазму

Після того, як ти навчишся сама собі приносити задоволення, з чоловіком у тебе теж не повинно виникати з цим проблем. Головне – пам’ятати кілька секретів:

Ерогенні зони жінки – це не лише статеві органи (груди, піхву і клітор), але і вся поверхня її тіла (губи, шия, вуха, живіт, спина і т.д.). Якщо чоловік буде по-справжньому ласкавий і винахідливий зі своєю партнеркою, у неї не буде проблем з настанням оргазму.

Постарайся розслабитися і бути розкутою в ліжку. Зайва сором’язливість і комплекси можуть сильно перешкодити тобі у досягненні оргазму.

Люби себе і своє тіло, будь упевнена в собі. Жінка, яка знає, як їй можна принести задоволення і не соромиться сказати про це чоловікові, просто приречена на отримання яскравих і незабутніх оргазмів!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...