Як вибрати зручний електромобіль для дитини?

Як вибрати зручний електромобіль для дитини
Популярність дитячого транспорту на електротязі неухильно зростає. Але часто можна чути такі скарги, як: «купили електромобіль дитині, а він його боїться» або «подарували дочці велику машину, але іграшка нецікава, порошиться» і т.д.
Щоб уникнути таких прикрих випадків, важливо враховувати при виборі дитячого електромобіля ряд нехитрих моментів.

Класифікація дитячого транспорту на електротязі

Весь дитячий транспорт можна розділити на декілька категорій:
1. Електромобілі – мають по 4 колеса та ідентичний «справжньому» зовнішній вигляд.
2. Квадроцикли – одно- або двомісні мотоусюдиходи, як правило, на масивних колесах з великим дорожнім просвітом.
3. Електромотоцикли – частіше оснащуються одним основним колесом і парою допоміжних для малюків, які невпевнено почувають себе в ролі байкерів.

Дитячий електромобіль являє собою габаритну іграшку, призначену для дітей 2-10 років. Машина приводиться в рух одним або двома електромоторами. Основними характеристиками виступають:
1. Швидкість руху;
2. Габарити моделі;
3. Країна-виробник;
4. Кількість посадочних місць;
5. Ємність акумулятора;
6. Вік дитини
7. Наявність додаткових опцій.

Головні параметри вибору
Розмір електромобіля. Даний параметр безпосередньо вказує на те, дитині якого зросту буде комфортно в машині.
Вік дитини. У ряді випадків цей показник розглядається як більш-менш умовний, так як часто комплекція дитини може не відповідати його рокам. Як правило, мінімальний вважається відмітка в 2 роки, максимальної – 10 років. Логічно, що дитячі електромобілі для вікової групи 1-4 роки будуть на порядок легше, ніж машини для дітей старшого віку.
Навантаження на машину. Цей показник варіюється від 20 до 60кг, в останньому випадку мова йде про двомісних машинах.
Потужність і швидкість. Швидкість, яку розвиває електромобіль, безпосередньо залежить від характеристик мотора. Існують наступні варіанти моторів: 6V, 12V, 24V. Водіям 2-5 років підійдуть мотори на 6V, а от для хлопців 4-10 років буде цікавіше кататися на електромобілях, оснащених моторами 12-24.
Середні показники швидкості машин 6В, оснащених одним акумуляторним елементом, не перевищують 3км / год, 12 – 7км / год, 24 – 12-15км / год.
Наявність пульта управління (Д / У). Відмінне доповнення для батьків, які не впевнені у водійських здібностях свого маленького гонщика. Пульт дозволяє контролювати траєкторію руху електромобіля, уникати зіткнень і наїздів на предмети і об’єкти.

Практичні рекомендації по вибору електромобіля
Вибираючи машину для дитини, важливо не поспішати і не піддаватися миттєвим імпульсам:

Вік дитини. Фахівці відзначають, що безпечної відміткою є вік від 2-х років. Необхідно також врахувати, до якого віку планується використання електромобіля? Якщо авто купується «на виріст», то варто звернути увагу на більш масштабні моделі.
Чи потрібен ДУ? Якщо ні, то можливості вибору істотно розширюються.
Кількість посадочних місць. Якщо в сім’ї 2 дитини, то буває розумніше і економніше купувати не два електромобіля, а одну якісну двомісну модель.
Вид техніки: електромобіль, квадроцикл, електромотоцикл і т.д. Тут дуже часто може допомогти аналіз темпераменту дитини.

І пам’ятайте, що Ви купуєте машину своїй дитині, але не собі. Тобто якщо, приміром, татові все життя хотілося мати власний Мерседес, а дитина просить триколісний електромотоцикл, то прислухайтеся до побажань малюка і нехай його дитинство стане ще щасливішим!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...