Як вибрати хлібопічку

Як вибрати хлібопічкуЗовсім недавно хлебопічка стала дуже популярною помічницею багатьох господинь. Печі випускають багато виробників, оснащуючи їх різним дизайном і функціями. Як же вибрати СВОЮ піч?

Для початку визначіться, а чи потрібна вона Вам взагалі. Кожного разу доведеться витрачати певну кількість часу на підготовку та завантаження інгредієнтів, а потім ще й чекати кілька годин. Скажу відразу, очікування дуже томливе, тому що аромат поширюється просто приголомшливий.

Прикиньте, яку кількість хліба ваша сім’я з’їдає в день. Від цього буде залежати об’єм хлібопічки. Швидше за все, спочатку ви будете з’їдати в два рази більше хліба, а коли звикнете – всього на 15% більше. Якщо трепетно бережете фігуру і не можете вчасно зупинитися, краще купуйте хліб у магазині.

Якщо основна мета вашої покупки – куштування смачного свіжого хліба, купуйте просту піч з певним набором функцій. Якщо хочете досконало освоїти випічку хліба, тоді вибирайте програмовану піч. Хоча, кажучи по правді, досконалий хліб місять руками і печуть у духовці.

Подумайте, чи важлива форма буханця. Є відерця під більш прямокутну, квадратну, круглу буханку (для паски), для двох бухінців відразу, для багетів.

Якщо збираєтеся часто пекти вночі, зверніть увагу на гучність роботи пічки. Деякі моделі так несамовито місять і пронизливо пищать, що спати неможливо.

Дізнайтеся, чи є сервісний центр по ремонту вибраної печі у вашому місті.

Не лінуйтеся, почитайте відгуки власників пічок. Вивчіть всі можливі плюси і мінуси.

Тепер пройдемося по основним складовим:

Диспенсер – відсік, з якого піч сама всипає в тісто добавки (родзинки, горіхи і т.д.). Без нього цілком можна обійтися і засипати добавки після звукового сигналу вручну.

Оглядове вікно. Воно, звичайно зручне, але, по-перше, часто запотіває і нічого не видно, по-друге у деяких моделей хлебопічок через вікно йдуть значні втрати тепла. Через втрати тепла верх хліба не зарум’яниться. Хоча і сильно темна скоринка в нього ніколи не буде.

Кількість програм. Печі можуть бути оснащені самим різним набором функцій. Це і випічка білого, чорного, бездріжджового хліба, випічка солодких виробів, випічка кексів, приготування тіста для пиріжків, пельменів, вареників, піци, макаронів, приготування джему, йогурту, масла. На практиці, найпопулярніші функції це – білий хліб, дріжджовий хліб (якщо збираєтеся такий пекти), тісто, випічка, тісто для вареників.

Потужність. Пічка потужністю від 480 Вт цілком впорається з випічкою хліба.

Запасіться перевіреними рецептами (в інструкції, як правило, рецепти не дуже) і якісними продуктами (особливо дріжджами).

Смачного!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...