Як вибрати взуття на літо

Як вибрати взуття на літо

Вибір взуття – це дуже відповідальна справа, з цієї причини підходити до неї потрібно зважено, неквапливо, дотримуючись певних правил.

Приміряючи взуття, обов’язково одягніть його на обидві ноги, щоб переконатися в тому, що воно ніде не тисне. Зробіть кілька кроків, покрутіть перед дзеркалом – це допоможе вам зрозуміти, як щільно взуття облягає ногу, і чи можна в ньому вільно пересуватися, а також, чи подобається вам те, як воно виглядає на нозі. Якщо ви купуєте взуття з закритим носком, пам’ятайте, що палець повинен злегка торкатися носка, а не впиратися в нього – навряд чи взуття розноситься і стане зручніше.

Взуття на платформі, високих підборах і танкетці носити щодня й подовгу ортопеди не рекомендують – його краще купувати для урочистих випадків і носити не довше 3-4 годин.

На кожен же день вибирайте туфлі на стійкому каблуці розміром 3-4 сантиметри, забезпечені супінатором, що допомагає утримувати в правильному положенні звід стопи.

Кращий час для покупки – друга половина дня, бо нога, як правило, трохи збільшується в розмірі (особливо в спеку), з цієї причини взуття, яке підійшло в ранковий час, до кінця дня може виявитися трохи тіснуватим.

Якщо ви віддаєте перевагу вузьким моделям, у яких загострений носок, то під час примірки простежте за тим, щоб пальці ніг один на одного не наїжджали, щоб не були стиснуті. В іншому випадку ви ризикуєте отримати «випираючу кісточку», яка повністю позбавляє жінок можливості ходити в модельному взутті.

У випадку якщо у вас перший палець коротше другого, бажано не вибирати відкриті босоніжки, що виставляють на загальний огляд цей недолік. Віддайте перевагу туфлям, що мають невеликий виріз на носику, це дозволить приховати вашу особливість. Жінкам з такою будовою стопи не рекомендується носити босоніжки типу «в’єтнамки». Якщо ж ви не в силах від них відмовитися, то зверніть увагу на моделі, що мають об’ємні прикраси на ремінцях, вони допоможуть відвернути увагу від пальчиків.

Якщо у вас широка стопа, вибирайте взуття з закритими боковинами. Завдяки таким моделям ваша ніжка візуально буде виглядати витонченіше.

При покупці необхідно звертати увагу на матеріал, з якого взуття зроблене. Оптимальний варіант – моделі із замші або натуральної шкіри, в такому взутті стопа буде «дихати», що дуже важливо. Лаковані моделі залиште краще на осінь.

Перед покупкою взуття на платформі, а особливо моделі, у якої ремінці навколо щиколотки, або які без п’яти, необхідно гарненько оцінити свої можливості, так як таке взуття дуже нестійке і така покупка чревата вивихами.

Сподіваємося на те що наші рекомендації допоможуть вам робити правильний вибір при купівлі взуття! – Адже важливо не тільки виглядати красивою і привабливою, але і залишатися здоровою!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...