Як вибрати вхідні металеві двері?

vhidni-metalevi-dveriКожен будинок, квартира, офісна будівля, магазин, складське або будь-яке інше приміщення потребують надійного захисту. Його забезпечують вхідні металеві двері. Вони служать не тільки частиною основної конструкції будівлі, а й елементом декору.

При виборі дверей важливо керуватися деякими параметрами, які допоможуть не помилитися і придбати в магазині якісну надійну продукцію.

Почнемо з того, що всі двері, виконані з металу і призначені для установки на вході, поділяються на три основні категорії:

  • захисні;
  • броньовані;
  • вогнетривкі.

Захисні двері ще називають протизломними. Це особливо міцні конструкції, які здатні протистояти грубій фізичній силі. Якщо додати сюди ще «хитрі» замки, то зловмисникам не вдасться розкрити їх відмичками та іншими пристосуваннями. Відкрити приміщення можна буде тільки законному власнику за допомогою оригінального ключа. Жителі квартир або приватних будинків у більшості випадків віддають перевагу саме такому типу дверей.

Броньовані двері містять в конструкції спеціальний лист – «пастку», виконаний з якісного металу товщиною 3 мм. Це куленепробивні системи. Їх встановлюють на особливо важливих стратегічних об’єктах, наприклад, на складах з боєприпасами та інших приміщеннях, які повинні бути особливо добре захищені.

Вогнетривкі двері активно протистоять вогню і джерелам спалахування. Протистояння займанню може тривати близько 60-100 хвилин. Цього часу достатньо до приїзду пожежників. Установка таких дверей проводиться на складах, хімічних заводах, меблевих фабриках і так далі.

Вхідні двері перед покупкою потрібно ретельно перевірити. Слід звертати увагу на надійність петель і наявність торцевих штирів. Важливим фактором якості є стійкість проти злому. Всього існує 13 ступенів такої характеристики. Якщо підбираються вхідні двері для квартири, достатньо буде і виробу з третім ступенем протизломного захисту. Конструкцію не можна буде несанкціоновано відкрити відмичками.

Обов’язково потрібно перевіряти інформацію про компанію-виробника. Варто робити вибір на користь тієї фірми, яка вже багато років працює на ринку в даній сфері і не має нарікань з боку клієнтів. Гарна компанія повинна вміти поводитися з покупцем, допомагати йому в придбанні виробу, давати корисні поради і надавати гарантію. Упевнені в якості своєї продукції фірми дають гарантію на 10 років і більше. Сучасні фірми в столиці та інших великих містах, що займаються продажем дверей, націлені на конкуренцію. Тому важливо прискіпливо оцінити пропозиції і пошукати оптимальні варіанти. Серед них обов’язково вдасться вибрати фірму, де і двері відмінної якості, і ціни на них прийнятні.

Особливої уваги заслуговують замки. Їх сьогодні у продажу величезна безліч і їх вартість істотно різниться. Найнадійнішими на сьогоднішній день вважаються сувальдні замки. До циліндрових запірних пристроїв особливо складно підібрати ключі. Дискові варіанти відкриваються навіть за допомогою звичайної жуйки. Для того щоб забезпечити найбільший ступінь надійності і захищеності вхідних дверей, слід встановлювати не менше двох різних за типом замків. Додаткові обмежувачі відкриття замків збільшать ступінь безпеки і протизломності системи.

Після спроби злому необхідно провести ремонт замків в обов‘язковому порядку і не поскупитися на його огляд майстром.

Сталеві двері необхідно забезпечити якісною фурнітурою. Вічко потрібно підбирати куленепробивне з заслінкою. Петлі повинні бути сталевими і на опорних підшипниках. Вони довше служать і практично не скриплять.

Для вхідних дверей важливі тепло- і звукоізоляційні характеристики. Цей показник для якісної дверної конструкції – не менше 25 %. У її порожнині повинен знаходитися наповнювач. Краще всього, якщо він буде складатися з пінополіуретану і базальтової вати.

При покупці варто попросити у продавця сертифікати на обрані вироби. При їх виготовленні виробником не повинні бути використані токсичні матеріали, які можуть призводити до негативного впливу на самопочуття і стан здоров’я людей, що знаходяться в будівлі.

При виборі дверей для квартир в багатоповерхових будинках можна купувати достатньо прості варіанти. Їх не відкрити дрібними відмичками, а з кувалдою злодій навряд чи прийде на операцію, тим самим він приверне до себе увагу з боку сусідів і обов’язково буде затриманим. Більш надійні системи рекомендовано вибирати для дач, заміських котеджів і пентхаусів. Ці споруди найчастіше знаходяться поза увагою людей. Тут зловмисники і можуть застосувати грубу фізичну силу та ефективні, але шумні інструменти. Тому краще віддати перевагу міцним дверям, з кількома замками різних типів, а також облаштувати систему сигналізації.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...