Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

Як вибрати вазу?

як вибрати вазуКвіти – один з найпоширеніших подарунків у світі. Ними можна порадувати не тільки улюблену жінку, але і добре прикрасити будь-яке приміщення. Букет, отриманий в подарунок на свято, весільний букет або просто зірвані в лузі ромашки роблять будинок затишніше й тепліше.

Щоб квіти радували Вас якомога довше, необхідно вибрати підходящу для них вазу. Ймовірно, дуже багато з нас рано чи пізно стикалися з такою проблемою.

Буває, що квіти настільки прекрасні, що хочеться знайти для них що-небудь особливе, що могло б ще більше підкреслити їх красу. Флористи переконані, що ваза, в якій будуть стояти квіти, повинна становити єдине ціле з букетом не тільки за кольором, але і за формою. Але як правильно вибрати вазу, яка зможе підкреслити справжню і природну красу букета? Стандартних правил підбору не так вже й багато, і всі вони досить очевидні. У першу чергу, Вам необхідно врахувати розмір і форму букета. Говорячи про пропорції, ваза повинна займати третину від висоти всієї квіткової композиції. Високі вази відмінно підійдуть для квітів з довгими і тонкими стеблами. Для широких букетів добре підійдуть більш низькі вази. Але не варто забувати і те, що квітам не повинно бути занадто тісно. Дуже корисно, якщо вази в змозі вмістити достатню кількість води. У цьому випадку, Ви не будете турбуватися, що букет зможе перевернутися під своєю вагою і перекинути вазу. Якщо Ви вже визначилися з розміром вази, саме час подумати і про її стилі. Скляні вази з простими або оригінальними формами завжди виглядають дуже стильно й елегантно, при цьому вони підійдуть практично під будь-який сучасний інтер’єр. У скляних вазах особливо добре виглядають строгі однотонні букети.

Незважаючи на ці прості правила, при виборі вази завжди покладайтеся на свій смак. Ви можете віддати перевагу циліндричним або квадратним вазам, прозорим або матовим, з малюнком і без нього, з текстурою і без. Але пам’ятайте головне: необхідно, щоб ваза підкреслювала природну красу квітів і букета в цілому. Довіртесь Вашому смаку, і квіти не тільки зможуть прикрасити Ваш будинок, але і будуть радувати Ваших рідних і близьких.

Exit mobile version