Як вибрати сукню для вагітних


Сукня – один з найбільш зручних видів одягу для вагітних. Правильно вибрана сукня, яка ніде не тягне, не тисне животик і не створює дискомфорту, прослужить вам до самих пологів і, можливо, навіть після пологів. Навіть якщо до вагітності ви були завзятою любителькою брюк і джинсів, то під час вагітності обов’язково розгляньте покупку саме сукні на https://gepur.com/catalog/dlya-budushih-mam.

Як же вибрати сукню для вагітних?

Типи суконь для вагітних

По-перше, відразу ж хочеться сказати про дві принципові опції, які існують для покупки сукні для вагітних: плаття саме на вагітність, і універсальне плаття для вагітних і годуючих. Правильно підібране плаття для вагітних ви зможете носити і після пологів, але годування грудьми в такій сукні буде ускладненим, оскільки до грудей буде складно дістатися. Універсальна сукня для вагітних і годуючих принципово відрізняється наявністю спеціальних «секретних» механізмів в області грудей, які дають можливість швидко дістатися до грудей при необхідності погодувати малюка. Купівля універсальної сукні для вагітних і годуючих буде дуже вигідним вкладенням, яке прослужить вам дуже довго.

Розміри суконь для вагітних

Після того, як ми визначилися з типом сукні, можна поговорити про те, як вибрати відповідний розмір і модель.

Загальне правило полягає в тому, щоб вибирати плаття свого до-вагітного розміру. У ньому вже буде враховано все «на виріст». Виняток становлять лише випадки, якщо під час вагітності ви вже д-у-у-у-же сильно «набрали» в руках і грудях, а купуєте при цьому плаття з еластичного матеріалу.

Ще один момент, на який має сенс звернути увагу: не купуйте на початку вагітності дуже короткі сукні. У міру зростання живота поділ буде все більше і більше підніматися («витрачатиметься» на животик), і спідниця буде все коротшою і коротшою. Таким чином, якщо хочете, щоб плаття прослужило вам до кінця вагітності – вибирайте модель зі спідницею до коліна, або трохи вище (на пару сантиметрів) коліна.

Моделі суконь для вагітних
сукня для майбутніх мам
З основних моделей суконь для вагітних можна згадати:

  • Відрізні під грудьми з широкою спідницею і/або складками/збірками на животі для додаткового об’єму;
  • Класичної форми по фігурі з еластичного матеріалу;
  • Плаття – футляри класичної форми з виточками в області живота.

Найбільш зручні – це відрізні під грудьми сукні: в них достатньо місця для зростаючого живота. Інші два варіанти можуть бути незручні на більш пізніх термінах, оскільки можуть стати тісними в області живота, і створювати дискомфорт для малюка. Зате дві інші моделі будуть краще виглядати на вас після пологів, тому не залежаться в шафі.

Нюанси

Вибираючи плаття для вагітних, зверніть увагу на додаткові опцпіі, які можуть зробити носіння сукні ще зручніше:

Зав’язки на спині, щоб більш точно підігнати плаття по фігурі,

Внутрішні регулятори об’єму, які дозволяють на невеликих термінах зменшити об’єм і посадити плаття краще по фігурі, а ближче до кінця вагітності, навпаки, створити додаткове місце для животика,

Подвійні ряди ґудзичків на сукнях, які повністю розстібаються – з їх допомогою ви також можете отримати більш точну посадку по фігурі.

Не купуйте плаття з великим принтом/візерунком – вони роблять навіть витончену вагітну фігуру громіздкою і слоноподібною.

Сукня, під яку можна надіти водолазку або блузку, буде більш універсальним варіантом, який можна буде носити і в теплу і в прохолодну погоду, закривши таким чином потребу в платті на два сезони вагітності.

А тепер, коли ви знаєте, на що звертати увагу при виборі сукні для вагітних, не забувайте – фігури у всіх різні, особливо – у всіх вагітних.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...