Як вибрати справжній махровий халат

Як вибрати справжній махровий халатРідко який домашній гардероб може обійтися без такого потрібного аксесуару як халат. Адже сфери його застосування дуже різноманітні. У ньому приємно розслаблятися в затишній домашній обстановці, халат буде прекрасним подарунком для родичів і друзів.

Всупереч поширеній помилці м’який і теплий домашній одяг люблять не тільки жінки, а й чоловіки. Їм, також як і слабкій статі, потрібно періодично розслаблятися, приймаючи ванну, а потім відпочивати, закутавшись в м’який домашній одяг. Як і жіночі халати, чоловічі також були вельми популярні і в минулі роки, але останнім часом на цей одяг попит значно збільшився. Одночасно зростає і кількість пропозицій від виробників і продавців. Продаються вони не тільки в звичайних магазинах, але і в мережі Інтернет. Такий спеціалізований інтернет магазин халатів може запропонувати дуже великий асортимент продукції, і в результаті зробити правильний вибір стає складніше, ніж раніше.

Ми вирішили спростити вам завдання і підказати, на що потрібно звертати увагу при виборі халата:

  • По-перше, зверніть увагу на якість матеріалу, з якого він зроблений. За цим же принципом, до речі, вибирають махрові рушники. Так от, оптимально, якщо тканина буде виготовлена з натуральних ниток. Це гарантує відсутність алергії, гарне поглинання вологи і, як наслідок, високий рівень комфорту.
  • Також важлива якість махри, адже бувають різні петлі: прості і кручені, причому петлі бувають різної довжини і товщини. Вибирайте кручені петлі. Такі петлі практично не деформуються і не витягуються.
  • Внутрішні шви, якщо вони не оброблені спеціальним способом, можуть натирати шкіру. Велике значення має також рівномірність кольору, незалежно від того є візерунки чи ні. Ніяких сторонніх запахів невластивих натуральним матеріалам бути не повинно.
  • Не зайвим буде звернути увагу на практичність халата. Занадто важкий халат навряд чи підійде для домашньої роботи, а от з кишенями, а також на блискавці і короткий, буде дуже зручний для виконання робіт по будинку. І, звичайно, на гідному екземплярі обов’язково повинна бути петелька для гачка.
  • Хоча короткий кімоно виглядає непогано, але чоловікам все ж більше до лиця буде довгий халат. Домогтися солідного і елегантного виду допоможуть дрібні деталі: комір, вставки з сатину, вишивка тощо, а також крій виробу. Фірмова річ підбереться і добре сяде на будь-яку фігуру.

Ви можете халат купити в онлайн магазині nadovdom.com.ua. Ви зможете вибрати халат будь-якого розміру, матеріалу та вартості.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...