Як вибрати розмір взуття дитині

Як вибрати розмір взуття дитині

Від того, наскільки правильно ви підберете взуття, залежить те, як довго воно буде служити вам вірою і правдою. Не залежно від сезону, головним показником при виборі взуття є розмір ноги, під яку потрібно підібрати взуття. Іноді жінки, та й чоловіки теж, намагаються підібрати собі взуття «на око». Так буває коли людина, точно не знає свій розмір, і продавець теж «на око» пропонує йому поміряти ту, чи іншу модель. Але якщо точно знати свій розмір ноги, то можна істотно скоротити час на те, щоб знайти собі зручне і бажане взуття, яке до того ж буде носитися кілька сезонів.

Поради

Для того щоб взуття сиділо максимально добре, в ньому повинні ідеально поєднуватися розмір, підйом і повнота. Адже навіть знаючи розмір свого взуття можна купити взуття і не надіти його жодного разу. Запитаєте: «Чому?». Та тому, що є ще й такі фактори, як повнота і підйом. Під повнотою ноги мається на увазі обхват стопи в найширших місцях на носочках. Якщо при виборі взуття не враховувати повноту, то навіть ідеально підібраний розмір взуття вам не допоможе. І взуття буде натирати бічні області ступні, і жати в носку. Показники повноти є і в українських сітках і в сітках зарубіжних виробників. Різниця лише в тому, що в українських виробників показників півповноти взуття дванадцять (і різниця між цими півповнотами чотири міліметри), то у європейських виробників – сімнадцять. Саме тому італійське взуття (або французьке), набагато простіше вибрати, ніж вітчизняне. Також дуже важливо враховувати і підйом ноги. Якщо у вас високий підйом ноги, то практично все стандартне взуття буде погано сидіти на вашій нозі.

Як підібрати дитячий розмір взуття

Вибирати взуття дорослій людині – це одне. Адже дорослий може сказати, де тисне, де велике, а де просто незручно. А ось вибір взуття дитині – це зовсім інший процес. Адже якщо дитина маленька, то вона не зможе вам розповісти, що ваші просто шалено красиві туфлі нікуди не годяться, і при ходьбі вони натирають. Але правильно підібране дитяче взуття – це дуже важливо. Якщо, наприклад, вибрати маленьке взуття, то це може спричинити натирання ніжки, появи мозолів і врослих нігтів. А якщо взуття буде навпаки занадто великим, то на ніжках будуть з’являтися потертості і мозолі. До того ж у великому взутті просто незручно ходити, і дитина буде постійно запинатися.

У середньому ніжка у дитини виростає на один сантиметр за рік. Але все одно дуже складно вгадати, який розмір взуття може знадобитися дитині через півроку. І якщо ви звикли купувати взуття через Інтернет, то дуже легко можна «пролетіти» з розміром. А от якщо затягнути вибір взуття та намагатися знайти його в сезон, то можна просто не знайти зручну модельку або потрібний розмір. А купувати взуття на виріст, теж не варіант.

Для того щоб визначити розмір взуття дитини вам знадобиться аркуш і олівець. Поставте ніжку малюка на аркуш паперу, а потім обведіть олівцем. Олівець повинен максимально точно повторювати контури ніжки, а ніжка при цьому добре стояти на папері. Таку процедуру потрібно проробити з обома ніжками. Тому як у багатьох одна нога трохи довша, ніж інша. Потім заміряйте максимальна відстань між п’ятою і великим пальцем. Так ви отримаєте довжину ступні. Після цього можна скористатися спеціальною таблицею для точного визначення розміру ступні.

На жаль, у багатьох виробників взуття таблиці розмірів свої. І тому один і той же розмір може бути як маленьким, так і великим. Ось і виходить, що шанси промахнутися з покупкою значно вище, ніж вгадати. Добре, якщо ви постійно купуєте взуття від одного виробника, тоді ви буде точно знати, який розмір вам брати. А що робити, якщо доводиться купувати взуття різних виробників?

Таблиця розмірів дитячого взуття

Дамо вам кілька порад як вибрати розмір взуття:

  • робити виміри ноги краще у вечірній час, тому як до вечора нога трохи збільшується, набрякає за день;
  • визначаючи розмір ноги краще надягти на ніжку колготки або шкарпетки. Взуття не повинно сидіти на дитині впритул;
  • купуючи взуття, не будьте занадто впевнені в тому, що вона вам точно підійде. Краще поміряти.

Можна обвести дитячі ніжки на картоні і вирізати своєрідні устілки. З такими устілками можна сміливо топати в магазин взуття.

Літнє взуття малюкам краще купувати із запасом чотири-п’ять міліметрів. Купуючи черевики хлопчикові на зиму можна залишити запас в сім міліметрів, для дівчинки не більше 6 міліметрів.

А для того, щоб не мучити себе питанням: «Як вибрати розмір взуття дитині, щоб не промахнутися?», Спробуйте просто простежити, в якому сезоні у дитини йде стрибок в зростанні ніжки.

Сподіваємося, що наші рекомендації про те, як вибрати розмір взуття допоможуть вам у цій нелегкій справі, і ваші ніжки, і ніжки ваших діток завжди будуть почувати себе комфортно в ідеально підібраному взутті.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...