Як вибрати правильний гребінець

Як вибрати правильний гребінецьГребінець для волосся – буденна дрібниця, якою користується більшість населення планети Земля, і яка є обов’язковим атрибутом більшості жіночих сумочок. Цей абсолютно звичний предмет вкрай простий у використанні, але ось у виборі не легкий. Хоча багато людей і думають, що вибрати гребінець це секундна справа і досить взяти ту, що просто сподобається, але на ділі вибираючи навмання можна допустити велику помилку.

Як же правильно вибрати гребінець для волосся?

Перше, що потрібно враховувати матеріал, з якого виготовлений ​​гребінець. В даний час є вибір із пластику, дерева або металу. У випадку з пластиком серед позитивних якостей буде низька вартість, велика різноманітність форм і розмірів. Такі гребінці зручні для здійснення задуманих укладок або випрямлення локонів. Тим часом серед мінусів – висока здатність до електризації, що веде за собою посічені кінчики і сплутані клапті волосся. Дерев’яні вигідні тим, що вони абсолютно екологічно чисті, не електризують волосся і не шкодять йому. Але от якщо такий гребінець неякісний і жорсткий, може виникнути безліч проблем. І метал – дуже ризикований варіант, адже вони найбільше небезпечні для волосся і можуть сильно його травмувати. Тому вибираючи такий гребінець, доведеться врахувати всю його безпеку та інформацію про компанію виробника.

Друге – довжина і структура гребінця. Якщо волосся довге, то гребінець повинен бути по типу щітки для масажу, для щетинок потрібно використовувати тільки натуральні матеріали. Якщо волосся в’ється – потрібні гребінці з силікону, які не порушать форму локонів. Якщо волосся, ослаблене і ламке – краще брати дерев’яний гребінець, та й взагалі він абсолютно універсальний.

Третє – тип гребінця. Варто дізнатися спочатку, які є взагалі типи гребінців. Є щітка – вона підійде, щоб розчісувати волосся, перш ніж лягати спати. Масажна щітка – зручна для масажу шкіри голови, поліпшення кровообігу і поділу секрету, розташованого в шкірі голови, сальних залоз по всій довжині волосся. Круглої форми гребінець, що володіє подвоєними щетинками – ідеальний для непокірного волосся або кучерявого. Брашінг – популярний варіант, який має форму циліндра, відмінно допоможе для укладання з використанням фена або завивки волосся. Універсальний гребінець з пластмаси з одного боку і натуральних щетинок з іншого зручний для того, щоб приводити в порядок мокре волосся і формувати відповідну зачіску.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...